Anyswap Coin (ANY) Geleceği, ANY Coin Nedir

Anyswap Coin (ANY) Geleceği, ANY Coin Nedir

Binance, Anyswap’ı (ANY) Coin'i Listeleyecek haberi ile birlikte Binance borsasına yeni bir kripto paranın gireceği gündeme gelmiştir. Her geçen gün yeni kripto para birimlerini yatırımcılarla buluşturan dünyanın en çok kullanıcı sayısına sahip olan borsalarından Binance şimdi de Anyswap Coin (ANY)’i listelemiştir.  Aralık ayının 4’ü saat 09.00 itibariyle alım satım işlemine tabi olmuştur ve BTC, BUST ve USDT birimleri ile işleme açılmıştır.

Binance, Anyswap Coin'i (ANY) Coin Nedir?

Anyswap Coin (ANY) nedir? sorusu Binance listesine girişi ile birlikte ilgilenilen konular arasında yer almıştır. Genel bir tanımlama ile Anyswap Coin (ANY) merkeziyetsiz, ölçeklenebilir ve blockchainler arasında takas işlevi görmeyi hedefleyen bağımsız bir protokoldür. Yerel bir kripto para birimidir ve Anyswap Coin (ANY) hizmet coini olarak tanımlanabilir. Kullanıcılarına kısa bir süre içerisinde yönetime dâhil olma ve staking gibi avantajlar sağlaması söz konusudur.

Fusion tarafından desteklenen bu kripto para birimi, diğer kripto para birimlerinden güvenlik yönü ile ayrılmaktadır. Anyswap Coin (ANY) için kullanılan akıllı sözleşmelerde açık kaynak kodlu bir nitelik bulunur. Buna bağlı olarak kişisel denetim araçları ile işlem yapılıyor olması söz konusu kriptonun güvenlik yönünü güçlendirir.

Anyswap Coin (ANY) Hangi Piyasalarda Var?

Söz konusu coinin hangi borsalarda yer aldığına dair bilgiler potansiyel yatırımcı kitlesince araştırılır. Herhangi bir coinin hangi borsada işlem gördüğünün bilinmesi, yatırımcılar açısından önemlidir. çünkü işlem gördüğü borsada al sat işlemine tabi tutulabilir.  Anyswap Coin (ANY) hangi piyasalarda var sorusunun yanıtı

  • Uniswap (V2)
  • Binance
  • io
  • Sushiswap
  • SpookySwap
  • Uniswap (V3)  borsalarında yer alır şeklinde verilebilir.

Anyswap Coin (ANY) Nasıl Alınır?

Anyswap Coin (ANY) Nasıl alınır sorusunun yanıtı, işlem yapılacak borsaya göre değişkenlik göstermektedir. Son listelendiği borsa olana Binance Global için bu sorunun yanıtını vermek gerekirse, ilk adım yatırımcıların kişisel hesap açması şeklinde olacaktır. Kullanıcılar Binance Global üzerinden kişisel bir  hesap oluşturarak Anyswap Coin (ANY) için alım ve ya satım işlemini 05.12.2021 tarihinden itibaren gerçekleştirebilirler.

Binance Global aracılığı ile yapılacak tüm al sat işlemlerinde dikkat edilmesi gereken konu, yatırımcıların cüzdan hesaplarında tutacakları Anyswap Coin (ANY)’in işlem yapılacağı para birimleridir. BTC, BUST ve USDT işlem çiftleri ile alınıp satılacağı için farklı bir para birimi ile alım satım işlemi yapmam mümkün değildir. bu nedenle coin ya da itibari para cinsinden bir cüzdan bakiyesi mevcutsa Anyswap Coin (ANY) alım işlemi öncesinde bu paranın ilgili para birimlerine dönüşüm işlemi gerçekleştirilmelidir.

‎Anyswap Coin Fiyatı

[mcrypto id="29441"]

Anyswap Coin (ANY) Yorum

Anyswap Coin (ANY) yorum verileri, listelendiği günden itibaren yükseliş ivmesinde olan bir coin olması nedeniyle olumlu olarak görülmektedir. İlk çıktığı dönemlerde, manipülasyonların etkisi ile dump hareketi yapıp yapmayacağı konusunda kesin bir veri elde edilemediğinden çekimser yaklaşılan bu coin ile ilgili Binance Global piyasasının birim fiyatı yükselteceği görüşü de hâkimdir.

Çok sayıda kullanıcıya sahip olan Binance Global’e girmesi ile birlikte adaptasyon sürecinin tamamlanması ve birim fiyatta istikrarlı bir yükseliş hareketinin olması beklenirken, şuan için kesinlik kazanan bir gidişat söz konusu değildir.

Anyswap Coin (ANY) Geleceği

Anyswap Coin (ANY) Geleceği süreç içerisinde ilgili kriptonun oluşması beklenen rakamsal verileridir. An itibariyle Coin Marketcap’teki verilere göre Anyswap Coin (ANY)’in birim değeri, 183,89 TL’dir. Bugün itibariyle birim fiyatta 8.43’lük bir düşüş söz konusudur.

Geride bıraktığımız 24 saatlik zaman dilimi içerisinde, yakalanan en yüksek değer 206.75 TL en düşük değer ise 166.78 TL olarak görüntülenmektedir. Listenin 277. Sırasında yer alan Anyswap Coin (ANY), işlem hacmi şuan için %60.55’lik bir kayıp yaşarken, piyasa hâkimiyeti de %9.19’luk bir düşüşe sahiptir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.