Analistlere Göre SHIB, Cardano ve Solana Altcoin'leri Hangi Seviyelere de Olacak? İşte Detaylar

Analistlere Göre SHIB, Cardano ve Solana Altcoin'leri Hangi Seviyelere de Olacak? İşte Detaylar

FXStreet Team yaptığı analizlere göre şuan SHIB işleme kapalı bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda Shiba Inu fiyatı net bir yöne sahip değildir ve sabit bir şekilde durmaktadır. Analistlerin Cardano için sert bir düşüş yaşayacağı yorumunu yapmaktadır. Son olarak düşme ihtimali bulunan diğer altcoin de Solano olarak karşımıza çıkmaktadır.

SHIB Fiyatı Durgunluğunu Koruyor

Analistlerin yaptığı yoruma göre Shiba Inu altcoin projesinin yeni bir yükseliş trendine geçebilmesi için 0.0000286 doların üzerinde bir kırılmanın yaşanması gerekiyor. Şuban ayında şaşırtıcı bir şekilde yükseliş yaşayan altcoin projesi o andan itibaren SHIB ayıları tarafından  makul kontrolü yeniden ele geçirildi. Bu olay Shiba fiyatların kırılmanın başlangıç ​​noktasının hemen üzerinde tutulmasına neden oldu.

Ayrıca analistlere göre traderlar grafikte yaşanan bu gelişimi bir konsolidasyon olarak algılamalıdır.  Bu altcoin için alım gerçekleştirmek için daha fazla kanıtın olması daha sağlıklı olacaktır. 24 Şubat’ın en düşük seviyesi olan 0.0000207 doların kırılması ile birlikte ayı yatırımcılar bir pozisyon açmayı düşünebilir. Shiba Inu altcoin projesinin  0,00000365 ve 0,0004 dolar  bölgelerine doğru daha büyük bir fiyat hareketinin sinyalini vermesi için öncelikle 1 Mart’ta 0,0000286’da basılan yükselişin üzerinde bir kırılma gerçekleştirmesi gerekiyor.

Cardano'yu Büyük Düşüşler Bekliyor

197 gündür düşüşte olan ve şuanda tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık olarak %75 oranda aşağıda bulunan Cardano bu ay ilk kez kilit desteği yeniden sunduğundan dolayı şu anda ince buz üzerinde işlem görmektedir. Analistlerin yaptığı tahminlere göre 0,74 doların altına yaşanacak bir düşüş ADA'nın 0,45 dolardan işlem görmesine bile neden olabilir. Bu gibi olaylardan dolayı bu kripto para projesini iler ki zamanlarda kötü seviyeler bekliyor gibi görünüyor.

18 Ocak’ta görülen satıştan sonra bile daha düşük seviyelerde seyreden Cardano fiyatı ADA boğaları için bir endişe nedeni olarak gösteriliyor. Aynı zamanda 0,74 doalrın altına düşmesi ile ADA yatırımcıları ellerindeki kripto paraları satmaya başlayabilir. Bu olayın gerçekleşmesi ile ADA %13'lük bir düşüş ile 0,69 dolardan işlem görebilir. Belirtilen kritik seviyenin üzerinde tutulamamak yatırımcılar arasında paniğe neden olabilir ve 0,40 dolara satışın gerçekleşmesine yol açabilir.

Solana İçin Düşüş Görünüyor

20 Ocak’ta paralel bir kanaldan çıkan Solana fiyatı SOL boğalarının kontrolünü kaybetmesi ile birlikte düşmesinin muhtemel olduğunu yatırımcılara gösteriyor. Ayıları tam kontrol altında bırakan kripto para projesi  kanala yeniden giremedi. Ethereum katili olarak bilinen bu kripto para analistlere göre satış baskısı ile  70,00 dolardan, hatta 55,00 dolardan işlem görmesine neden olabilir. Ocak ayı sonunda yaşadığı %40’lık satıştan sonra düşüş eğiliminde bulunan Solana 81 dolarlık destek seviyesinin dallanması daha dik bir düşüşü beraberinde getirebilir. Solana ayılarının fiyat hareketinin kontrolünü elinde tutmayı başarmasının nedeni  kırılan trend kanalının ilk yeniden testi 10 Şubat’ta başarıyla reddedilmesidir. Boğaların direnç seviyesini kırmaya yönelik ikinci girişimi Solana fiyatının düşüş göstermesini düşündüren iyi bir satış baskısı olarak algılandı.

Bu kripto para projesi için bir sonraki değer boğaların SOL fiyatını 69 doların üzerinde tutmaması ile 60 ila 44 dolar arasında olabilir. Ayrıca analistlere göre Solana fiyatı 106 doların üzerinde tutulursa %32’lik bir artış ile 140 dolardan işlem görebilir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.