Altcoin Yorumları: AVAX, LTC, CRO, HOLO ve XRP Son Durum

Altcoin Yorumları: AVAX, LTC, CRO, HOLO ve XRP Son Durum

Altcoin yorumları ve görüşlerini bildiren analistler, altcoin’lerin seyrini değerlendirdi. Dünyada meydana gelen koronavirüs salgını, artan enflasyon ve ekonomik krizlerle beraber son dönemde meydana gelen savaş gerilimi, tüm para piyasalarında ağır bir yük oluşturmuş durumda. Özellikle 5 Mart 2022 itibariyle Bitcoin’de meydana gelen %5’ten fazla bir kayıp, piyasanın tamamında kırmızı rengi hakim kıldı.

Yazım sırasında 39 bin dolarda mücadele veren Bitcoin (BTC), altcoin piyasalarına da yön veriyor. Uzman analistler, AVAX başta olmak üzere LTC, CRO, HOLO ve XRP birimlerini yorumladı. İşte o tahminler ve olası senaryolar…

Avalanche (AVAX) Coin Yorum

Avalanche son zamanlarda piyasanın belirsiz seyrinden nasibini alan coin’ler arasında yer alıyor. Son yaşanan düşüşle beraber, AVAX 57 dolara geri dönme riskiyle karşı karşıya. Yazım sırasında 77.86 dolarda olan AVAX, analistlere göre 2022’de yeni dip seviyeleri görmeye oldukça yakın.

avax coin yorum

AVAX, günlük 91.50$'dan kapanmış olsaydı, Salı günü neredeyse ideal bir yükselme yaşayabilirdi. Ancak satıcıların baskısı sebebiyle AVAX negatif yönde seyrine başladı. Analistlere göre AVAX fiyatı Cumartesi ya da Pazar günü Ichimoku bulutunun altında, 74 dolar veya altında kapanırsa ayılar kontrolü ele alabilir.  Bu durumda, AVAX fiyatını 57$'dan %38,2 Fibonacci seviyesine gerileyebilir.

Altcoin Yorumları: Litecoin (LTC) Coin Yorum

Litecoin yazım sırasında 110 dolardan fiyatlanıyor ve son 24 saatte %3.93 oranında gerilemiş durumda. LTC fiyatı için son bir destek alanı öngörülüyor. Bu alan 103 dolara tekabül ediyor. Ancak katılım ve satın almanın zayıf olduğu göze çarpıyor. LTC son birkaç ayda yaşadığı %80 üzerindeki artışın neredeyse çoğunu sildi. Analistlere göre LTC, kaybetme konusunda kripto para piyasasının en büyük lideri olarak görülüyor.

Bitcoin’in gümüş versiyonu LTC, son destek olan 103 doları görebilir. Bu destek alanı başarısız olursa, bir sonraki hedef ayılar tarafından belirlenir ve %100 Fib. genişlemesini 70 dolar civarında görebilir. Alıcılar düşüşü engelleyebilmek adına fiyatı Ichimoku Bulutu üzerinde 132.50 dolar veya üzerinde kapatarak, İdeal Boğa Ichimoku Breakout'u tetikleyerek herhangi bir düşüşü şimdilik geçersiz kılabilir.

Crypto.com (CRO) Coin Yorum

CRO coin fiyatı %30 oranında bir düşüşle 0,30 dolara kadar gerileyebilir. ETH’nin izinden giden CRO için 0,446 dolar en güçlü direnç alanıdır. Şayet 0,40 dolar altında mum kapanışı meydana gelirse, CRO 0,33 dolara kadar gerileyebilir.

altcoin yorumları

CRO bu senaryoyu engellemek adına fiyatını 0,446 doların üstünde tutmalıdır. Bu da analistlere göre oldukça zor bir görev olacaktır.

Holo (HOT) Coin Yorum

Holo yazım sırasında 0.0041 dolar bandında seyrediyor. ATH değerinin %85 altında işlem gören HOT, yakın gelecekte bir yükseliş belirleyemeyecek kadar olumsuz koşullara sahip. Şayet piyasada yeni bir ralli meydana gelirse, BTC’ye bağlı olarak 0,01 dolarlık alanı zorlayabilir.

Altcoin Yorumları: Ripple Yorum

Analistlerin yorumuna göre XRP 5 dolara bu yıl içinde yükselebilir. Ancak bu durum için, SEC ile içinde bulunduğu dava sürecinin 2022 yılı içinde sonuçlanması gerektiği öne sürülüyor. Sonuçlanmayla beraber alıcıların tekrar XRP’a yönelmesi ve fiyatı 0,73 dolardan 5 dolara kadar çekmesi muhtemel görünüyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.