Alpaca Coin Geleceği 2022-2025 | Alpaca Coin Yorum | Alpaca Coin Nedir

Alpaca Coin Geleceği 2022-2025 | Alpaca Coin Yorum | Alpaca Coin Nedir

Alpaca Finance, Binance Akıllı Zincir (“BSC”) üzerine kurulu ilk kaldıraçlı verim çiftçiliği sunan bir protokolüdür. Ön satışı, yatırımcısı olan bir projedir.

Alpaca Finance Nedir

Alpaca Finance, Binance Smart Chain üzerinde kaldıraçlı verim çiftçiliğine izin veren en büyük kredi protokolüdür. Borç verenlerin güvenli ve istikrarlı getiriler elde etmesine yardımcı olur ve borçlulara kaldıraçlı verim çiftçiliği pozisyonları için düşük teminatlı krediler sunarak çiftçilik ilkelerini ve sonuçta ortaya çıkan karları büyük ölçüde artırır.‌

Tüm DeFi ekosistemi için bir etkinleştirici olarak Alpaca, entegre borsaların likidite katmanını güçlendirerek, LP borç alanlarını ve borç verenleri birbirine bağlayarak sermaye verimliliğini artırıyor. Alpaka, bu güçlendirici işlevi sayesinde DeFi içinde temel bir yapı taşı haline geldi

Alpaca Coin Yorum

Uzman analistlerin alpaca coin yorumu binance'te listelenmesinden sonra değişime uğradı ve gelecek vaadeden altcoinler listesine alındın. Binance'te listelenmesinden sonra yüzde 40'ın üzerinde artan alpaca coin geleceği umut veren altcoinlerden biri olma iddiasındadır.

Alpaca Finans Neden Kuruldu

DeFi Yazında Compound tarafından öncülük edilen Ethereum üzerinde verim çiftçiliği, projeler için likiditelerini önyüklemek ve yeni kullanıcılar kazanmak için yaygın bir yöntem haline geldi. Bununla birlikte, son zamanlarda, sürecin artan maliyetleri, insanların çoğunluğu için giderek daha fazla engelleyici hale geldi. Aslında, Ethereum bir balina oyunu haline geldi çünkü gaz ücretleri çok yüksek!

Binance Akıllı Zinciri (BSC) popülaritesinde ciddi bir patlama yaşadı ve ortaya çıkan bu yeni finans  ekosisteminde, Ethereum gibi başka zincirlere kıyasla sunulan uygulamalar arasında bir boşluk olduğunu fark edilmesi sonucunda inşa edildi. Açık olmak gerekirse, en büyük eksik parçalardan biri zincir üstü bir kaldıraç protokolüydü. Böylece, kaldıraçlı mahsul çiftçiliği yoluyla BSC topluluğuna değer sağlamaya çalışan Alpaca Finance ortaya çıktı

Alpaca Finance Grafik

[mcrypto id="27453"]

Alpaca Coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten alpaca coin teknik analizine ulaşabilirsiniz.

Alpaca Finance Geleceği

Alpaca finance geleceği yeni bir coin olduğu için ani fiyat dalgalamanları yaşaması muhtemel bir coindir. Bu yüzden yüksek risk teşkil eden bir coindir. Ancak bir çok borsada listelenemesi ve en önemlisi bu borsalardan biri binance olması alpaca coinin yüksek hacimlere ulaşmasına neden olacaktır. Bir coin ne kadar çok borsada listelenirse o kadar çok değerlenir ve yatırımcı sayısını arttırmaktadır. Bu pozitif durumlarda fiyatın yükselmesine neden olmaktadır.

Alpaca coin geleceği, Ethereum işlem ve gaz ücretlerinin çok artması ile birlikte oluşan Alpaca Coin, ames Strudwick tarafından kurulan bir kaldıraçlı ve teminatlı bir kripto para borç verme projesidir. Aynı zamanda Alpaca Finance, Binance kripto borsasına göre şuana kadar açıklanan en iyi 25 DeFi projesinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır ve kullanıcılarına herhangi bir teminat göstermeden verdiği kredilerin toplamı 1 milyar doların üzerindedir. Bu yazımızda uzmanların Alpaca coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Alpaca coin şu anda MarketCap’dan alınan verilere göre 0.5647 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 79,962,322 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 44,369,201 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 141M Alpaca şeklindedir. Alpaca Coin son günlerde piyasa değerini yüzde 7.16 oranında yükseltmiştir. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin MarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması # 439 olarak bilinmektedir.

Alpaca Coin Geleceği 2022

Alpaca Coin Geleceği 2022 uzmanlar bu kripto para birimi için 2022 yılında büyük bir yükseliş öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Alpaca ilerleyen zaman diliminde fiyatında bir yükselişin meydana geleceğini düşünmektedir. Ayrıca kripto paranın bu yıl içerisinde 0.61 dolar seviyesinden işlem göreceği tahmin edilmektedir. Ayrıca Price Prediction ekibine göre bu coin yükselişe geçecektir. Ekip Alpaca Coin’in 2022 yılında asgari seviyesinin 0.57 dolar azami seviyesinin 0.64 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip Alpaca coin'nin fiyatının 2022 yılında 0.59 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

Alpaca Coin Geleceği 2023

Alpaca Coin Geleceği 2023 uzmanlar bu kripto para birimi için 2023 yılında büyük bir yükseliş öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Alpaca ilerleyen zaman diliminde fiyatında bir yükselişin meydana geleceğini düşünmektedir. Ayrıca kripto paranın bu yıl içerisinde 0.88 dolar seviyesinden işlem göreceği tahmin edilmektedir. Ayrıca Price Prediction ekibine göre bu coin yükselişe geçecektir. Ekip Alpaca Coin’in 2023 yılında asgari seviyesinin 0.84 dolar azami seviyesinin 0.97 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip Alpaca coin'nin fiyatının 2023 yılında 0.86 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

Alpaca Coin Geleceği 2024

Alpaca Coin Geleceği 2024 uzmanlar bu kripto para birimi için 2024 yılında büyük bir yükseliş öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Alpaca ilerleyen zaman diliminde fiyatında bir yükselişin meydana geleceğini düşünmektedir. Ayrıca kripto paranın bu yıl içerisinde 1.40 dolar seviyesinden işlem göreceği tahmin edilmektedir. Ayrıca Price Prediction ekibine göre bu coin yükselişe geçecektir. Ekip Alpaca Coin’in 2024 yılında asgari seviyesinin 1.30 dolar azami seviyesinin 1.48 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip Alpaca coin'nin fiyatının 2024 yılında 1.33 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

Alpaca Coin Geleceği 2025

Alpaca Coin Geleceği 2025 uzmanlar bu kripto para birimi için 2025 yılında büyük bir yükseliş öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Alpaca ilerleyen zaman diliminde fiyatında bir yükselişin meydana geleceğini düşünmektedir. Ayrıca kripto paranın bu yıl içerisinde 2.01 dolar seviyesinden işlem göreceği tahmin edilmektedir. Ayrıca Price Prediction ekibine göre bu coin yükselişe geçecektir. Ekip Alpaca Coin’in 2025 yılında asgari seviyesinin 1.90 dolar azami seviyesinin 2.23 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip Alpaca coin'nin fiyatının 2025 yılında 1.95 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

Alpaca Finance Nereden Alınır?

Alpaca finance binance üzerinden satın alabilirsiniz. Başlıca listelendiği borsalar; binance, gate.io, pancakeswap, kucoin, poloniex borsaları üzerinden  satın alabilirsiniz.

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.