Alchemix (ALCX) Coin Geleceği, ALCX Coin Nedir?

Alchemix (ALCX) Coin Geleceği, ALCX Coin Nedir?

Binance Alchemix (ALCX) Coin'i Listeleyecek kripto para borsasının en güncel haberlerinden biridir. kripto para borsasına yeni bir altconin dahil olacağı haberi, pek  yatırımcının dikkati çeken bir konudur. 30. 11 2021 tarihi itibariyle Binance Global listesine gire ALCX Coin BUST, BTC ve USDT cinsinden alım ve satıma tabi olacaktır.

Alchemix (ALCX) Coin Nedir?

Alchemix (ALCX) Coin Nedir sorusu da, günün sorularından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun temel nedeni listeye yeni dâhil olması ile birlikte yatırımcıların özellikle ALCX Coin’in projesi konusunda fikir sahibi olmak istemesidir.

Alchemix (ALCX) Coin genel bir ifade ile gelecekte planlanan yatırım karını olasılıksal bazda hesaplayan ve buna bağlı olarak sentetik tokenlerin oluşturulabilmesine olanak tanıyan merkeziyetsiz bir kripto para birimidir. Yatırımcılarla ilk etapta Gecko ve Coin Marketcap sistemlerinden buluşturulan bu coin, 30 Kasım itibariyle dünyanın en çok kullanılan kripto para borsası Binance Global’de de yerini almıştır.

Alchemix (ALCX) Coin Hangi Piyasalarda Var?

Alchemix (ALCX) Coin hangi piyasalarda var sorusunun yanıtı yine yatırımcıları yakından ilgilendiren konulardan biridir. Söz konusu coinin geçmiş tablosuna ulaşabilmek ve alım satım işlemi yapabilmek adına bu verinin bilinmesi büyük önem taşır. Coin Marketcap’ten elde4 edilen verilere göre Alchemix (ALCX) Coin,

  • Coinbase Exchange
  • Binance
  • io
  • Sushiswap
  • Uniswap (V3) gibi büyük yatırımcı kitlesine sahip global kripto para borsalarında yer almaktadır.

 

Alchemix (ALCX) Coin Nasıl Alınır?

Binance Global’de listelenen Alchemix (ALCX) Coin alım ve satım işlemini yapabilmek için, söz konusu coinin işleme tabi olduğu yani listelendiği borsalardan herhangi birinde kişisel bir cüzdan hesabının olması gerekmektedir. Yatırımcılar şayet Binance Global aracılığı ile Alchemix (ALCX) Coin’e yatırım yapmak hedefindeyse, Binance Global’de kişisel bilgilerini girerek kayıt olmalıdır. Ardından kripto cüzdanlarına havale- EFT kanalıyla itibari para ya da BTC cinsinden para yüklemesi gerçekleştirmelidir.

Binance Global’de alış ve satış işlemleri BUST BTC ve USDT işlem ikilileri ile işlem yapılabileceğinden yatırımcıların bu 3 tür para biriminden herhangi birini cüzdan hesaplarında hazırlamaları gerekmektedir. Ardından arama sekmesinden Alchemix (ALCX) Coin araması yapılarak açılan ekrandan alım işlemi gerçekleştirilebilir. Alchemix (ALCX) Coin nasıl alınır sorusunun yanıtı bu şekilde verilebilir.

Alchemix (ALCX) Coin Grafik

[mcrypto id="29342"]

Cro coin geleceği

Alchemix (ALCX) Coin Yorum

Binance Global listesine giren pek çok altcoin gibi büyük bir ilgi ile karşılanan Alchemix (ALCX) Coin, ilk gün itibariyle kendisine ciddi bir yatırımcı kitlesi edinmeyi başarmıştır. Kullanıcılarına rakiplerinden farklı olarak staking ve verim çiftliği olarak kategorize edilebilecek avantajlar sunan Alchemix (ALCX) Coin yorum verileri uzmanlarda olumlu olarak ifade edilmektedir.

Özellikle olasılıksal hesaplamalarla kullanıcılarını kendini kredite eden varlıklar kazandırmayı hedefleyen Alchemix (ALCX) Coin’in gelecek günlerde çok daha ciddi bir kitle yaratması olasılığı da yapılan yorumlar arasında yer almaktadır.

Alchemix (ALCX) Coin Geleceği

Alchemix (ALCX) Coin Geleceği ilerleyen süreçte bu coine dair oluşması muhtemel rakamsal verileri, yorumları ve analizleri içermektedir. Alchemix (ALCX) Coin Coin Marketcap verilerine göre 5,287.76 TL’lik birim fiyatı ile %2.22’lik bir yükseliş trendi içerisindedir. Bu yükseliş hareketini Binance Global borsasında listelenmesi olduğu uzman görüşlerinde yer almaktadır. Bir günlük işlem hacmi ise 1,484,601,192.53 ile %254.20 ile neredeyse rekor seviyededir. Günlük en düşük değeri ile en yüksek değeri arasında yaklaşık 950 TL’lik bir fark olan ALCX Coin’in henüz bir piyasa hakimiyeti bulunmazken, sahip olduğu veriler doğrultusunda global bazda listede 273. Sırada yer almaktadır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.