Aca Coin Geleceği 2022- 2025, Acala Coin Yorumları, Acala Coin Nedir

Aca Coin Geleceği 2022- 2025, Acala Coin Yorumları, Acala Coin Nedir

Acala coin geleceği binance'te listelenmesinden sonra merak edilmeye başlandı. Kullanıcılar açısından önem içeren Binance Acala coin listelemesinden sonra haberi kripto dünyasındaki alım-satım işlemlerini daha da hızlandırmaya devam ediyor

Acala coin geleceği binance'te listelenmesinden sonra merak edilmeye başlandı. Kullanıcılar açısından önem içeren Binance Acala coin listelemesinden sonra haberi kripto dünyasındaki alım-satım işlemlerini daha da hızlandırmaya devam ediyor. Yeni kripto paraların ön satışı beraberinde sunulup açılmasını bekleyen yatırımcılar kısa ve uzun vadelerde bu seçenekleri kullanabiliyor. Bu yazımızda Acala coin yorum ve Acalacoin nedir, Acala coin fiyat tahminlerine yer vereceğiz.

Gelecek vaat eden ACA Coin kısa ve uzun vadeli yatırım seçeneği şeklinde kullanılarak kullanıcılara alternatif kazanç sistemini sunmaktadır. Çekim işlemleri açısından yaklaşık açılma zamanının kullanıcılara referans amaçlı belirtilmiştir. Fakat kullanıcılar işlemin asıl durumunu öğrenebilmek için çekim sayfasından bilgi alabilirler.

Alaca (ACA) Nedir?

Alaca (ACA) nedir? Acala ağı Polkadot parachain’i şeklinde çalışan EVM uyumlu bir DeFi olup akıllı sözleşme platformu olarak bilinmektedir. Alara pletformunun yerel tokeni olan ACA, sabit coinlerin çıkarılmasını sağlarken işlem ücretlerinin ödenmesi, yönetişime katılım ve staking yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca likidite madenciliğinin yapılması sayesinde kullanıcıların ödül kazanma amaçlı kullanabileceği bir seçenektir.

Acala Coin Nedir

Acala (ACA) Coin Binance

Acala (ACA) binance kapsamında 25.01.2022 günü saat 09.00’da (TSİ) listeleyecek olup ACA/BTC, ACA/BUSD ve ACA/USDT alım satım çiftlerini işleme açacağını duyurdu. Kullanıcıların ACA yatırımı yaparak alım-satım hazırlığı da yapabilmesi mümkün olacaktır. ANC çekim işlemlerinin 25.01.2022 günü saat 09..00’da (TSİ) açılarak kullanıcıların işlem yapabilmesi mümkün olacağı belirtilmiştir.

  • Binance aracılığı ile Polkadot Parachain Slot Müzayedelerine katılım gösteren ACA’ya oy vermiş kullanıcıların 25.01.2022 tarihi saat 09.00’dan itibaren ödüllerini de alması mümkündür.
  • Alaca ana ağındaki ACA token transferlerini 265 ve 280 blok yüksekliğinden 1 saat sonrası 25.01.2022 saat 09.00’da (TSİ) başlatılacağını belirtmiştir.

Acala (ACA) Coin Nasıl Alınır?

Acala (ACA) nasıl alınır? Alaca (ACA) Coin alımı yapmak için bulunduğu borsalarda hesap oluşturmanız gereklidir. Yatırımlarınızda ilişkilendireceğiniz hesabınızdan ACA %25, %50, %75 ya da %100 alım yapmanız mümkün olacaktır. Cüzdan bakiyenize transfer işlemi yapıp hesabınıza yatırım yaparak işleminizi tamamlamanız mümkündür.

Anc Coin Geleceği, Anc Coin Yorumları, Anc Coin Nedir?

Acala (ACA) Hangi Borsalarda

Acala (ACA) hangi borsalarda sorusuna cevap veren yanıt şu şekildedir.

  • Binance
  • KuCoin
  • Gate.io
  • Huobi Global
  • Bybit

Yukarıda belirtilen borsalar haricinde Acala (ACA) farklı borsalarda da yer aldığı bilinmektedir.

Acala(ACA) Yorum

Acala (ACA) yorum kapsamında uzman analistlerin yorumları yatırımcıların dikkatini çekmektedir. ACA Coin bugün itibariyle 26.87 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 1.305.440.891,71TRY olarak bilinmektedir. Yeni kripto seçeneklerden biri olan ACA Coin borsalarda bulunması beraberinde alım-satım yaparak gelecek dönemde uzun veya kısa vadeli olarak değerlendirebilirsiniz.

Acala (ACA) Geleceği 2022-2025

Acala (ACA) Coin geleceği 2022 yılı açısından yapılan değerlendirmeler yönünden Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 0,049 dolar olarak belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,060 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,051 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Acala (ACA) Coin geleceği 2023 yılı için yapılan analizler teknik yönden incelemesi yapılmış olup Trading Beasts ekibi tarafından ifade edilmiştir. 2023 yılı için Trading Beasts ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 0,074 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,086 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,076 dolar olacağı beklenmektedir.

Acala (ACA) Coin geleceği 2024 yılı kapsamında yatırımcılar için harika bir seçenek olduğu ifade edilen ACA Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 0,11 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,13 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,11 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Acala (ACA) Coin geleceği 2025 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş ACA Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 0,15 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 0,18 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 0,16 dolar olması beklenmektedir

Yukarıda belirtilen fiyat analizleri dünyaca ünlü analistler tarafından yapılmıştır. Fakat bu analizler teknik açıdan yorumlansa da tahmini olup kesinlik içermemektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.