2024'de Yatırım Yapılabilecek Altcoinler?

2024'de Yatırım Yapılabilecek Altcoinler?

yatırım yapılabilecek altcoinleri, Altcoin yatırım tavsiyeleri 2024, Altcoin 2024, Altcoin tavsiye 2024 sorularını sıraladık. Şimdi tek tek inceleyelim ....

Zor bir sene olan 2023'den sonra kripto para meraklıları 2024 yılında yeniden yükseliceğini umut ediyor. Kripto para sahipleri ise kripto birimlerinin yakın bir zamanda dünya genelinde finans piyasalarının parçası olabileceğini düşünüyor. Haberimizde sizlere en çok arananlarında başında gelen yatırım yapılabilecek altcoinleri, Altcoin yatırım tavsiyeleri 2024, Altcoin 2024, Altcoin tavsiye 2024 sorularını sıraladık. Şimdi tek tek inceleyelim ....

2024 Yılında Yükselmesi Beklenen Altcoinler

 • EOS
 • Tezos
 • Stellar Lumens (XLM)
 • COSMOS (Atom)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Quant (QNT)
 • Ardour (ARDR)
 • Defi Projeleri
 • NEO
 • Mana
 • Enjin
 • Ankr
 • Burger
 • Axs
 • Alice
 • Ethereum
 • Tron
 • Hot

2020'de Yatırım Yapılabilecek Altcoinler2024'de Yatırım Yapılabilecek Altcoinler

EOS

EOS.IO, EOS kripto para biriminin desteklemiş olduğu Blockchain protokolünü temsil eder. Bu protokolde işlemler için CPU ile GPU'ların kullanılması ile yerel bellek ve sabit disk depolama gibi gerçek hayattaki bir kişisel bilgisayarın sahip olduğu birçok özelliği taklit ettiğini biliyoruz. Bu bilgisayarlarda olan bütün kaynaklar ise token sahipleri arasında eşit bir şekilde dağıtımı yapılır.

Tezos

Morgan Stanley’in eski analistlerinden biri olan Arthur Breitman 2020 yılında en umut vadeden kripto para birimleri arasında olan Tezos'u geliştirmiştir.XTZ, zincirleme yönetim ile kendi ağında oluşabilecek değişiklikleri yönetebilmesini sağlayacak bir self-correcting birleştirmeyi hedefliyor. XTZ tarafından desteklenen Tezos ise yaygın olarak bilinen ve baking olarak isimlendirilen süreçle oluşturulur, bu süreç de imzalanmış ve yayınlanmış ber bir blok için ödül almayı ve para yatırmayı kapsayan bir süreç.

Stellar Lumens (XLM)

Stellar'ın piyasa değeri çok büyüktür. Piyasa değerinin büyük olması ise pazar büyüklüğüne göre ilk 20 dijital varlık arasında olmasını sağlıyor.Uzmanların görüşlerine göre Stallar 2020 yılında yatırım yapmak isteyenler için ucuz bir kripto varlığıdır. Paranın ise bu sene içinde büyük potansiyele sahip olması muhtemeldir.Stallar size daha ucuz ve daha hızlı sınır ötesi ödemeler yapmanıza imkan sağlar.

COSMOS (Atom)

COSMOS toplamda 237.928.231 atom tokene sahiptir. Bunlardan yalnızca 190.688.439 atom halen işlemdedir. Cosmos 98 pazarda aktif olarak işlem görmektedir.

MCO (MCO)

2016 senesinde kurulmuş olan crypto.combasit bir düşünceye dayanıyor. Her bireyin kimliğini , verilerini ve parasını kontrol etme hakkı var. MCO bugün bir miyondan fazla kullanıcya sahip ve finansal hizmetlere de güçlü alternatifler getirebilir. Aslında bu kripto para birimini dijital cüzdana dönüştürmek inancını gerçekleştirmede yardımcı bir unsurdur. MCO gizlilik, güvenlik ve uyumluluk temelleri üstüne geliştirilmiştir. Bugün PCI : DSS 3.2.1 ile ISO27001: 2013 uyumluluğuna sahip tek krito paradır.

Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic ; Bir ethereum hard fokudur. ETC kullanıcılarına dijital varlıklarını bankalar yada diğer finansal kurumlar vb. 3. tarafların bir müdahalesi olmadan yönetme imkanı sunar. Ethereum Classic geliştiricilerinin mantıklı olmatan akıllı sözleşmeler yazmasına, durudurulamaz ve dağıtmasına programlanabilir para sunmalarına ve bunları yürütmesine olanak sağlar.

Quant (QNT)

Quant Network ekibi bu kripto paranın varlığını esasen ETH Blockchain'ine dayanan kripto varlığı olarak geliştirmiştir. Quant tarafından sağlanmış olan çözümler arasında Overledger OS ile goVerify bulunmaktadır. Teknik incelemelerinde ise önceki hedeflerinin dünya genelindeki ağları çeşitli Blockchain platformlarına bağlayabilmek adına kullanılacak arayüz oluşturmayı içerdiği söyleniyor.

Ontoloji (ONT)

Web sitelerinde Ontology kendisini yüksek performans içeren genel Blockchainplatformanlarını tedarikçisi olarak tanımlamaktadır. Akıllı sözleşmeler ile dağıtık defter sistemleri de dahil olmaktadır. Kullanıcıların değişen uygulamaları destelemek adına özelleştirebilecekleri genel bir Blockchain sistemlerini destekleyebildiği iddiaları var.Ve çok sayıda olan protokol grubunu da kullanarak zincir ağları arasında ekip çalışmalarını oldukça kolaylık sağlar.

Ardour (ARDR)

Ardor ''ARDR'' kodunu kullanarak 2020 takip edilecek ümit verici kripto paralar arasında kendine yer bulmaktadır. Bu BaaS sağlayıcısı bir kodlamaya gerek duymadan kendi ağlarını oluşturmak isteyen işletme ve kurumlar tarafından kullanılmak üzere bir Blockchain altyapısını sunar.Birden çok işlem zinciri ile ilişki olan ebeveyn-çocuk altyapısından oluşmaktadır.

2024 için Genel Değerlendirme

Uzman görüşlerine göre dijital para birimleri kısa bir sürede çok fazla kar kazanmanıza yardımcı olarak yatırım araçlarıdır. Tüm bunların yanında kripto para birimleri ise toplam fon kaybına neden olabilecek volatil yatırım şeklidir. Bu sebeple de neye yatırım yapacağımızı , nelerden kaçınmalıyız ve piyasayı iyi anlamamız gerekmektedir. Kripto varlıklarının da pazar büyüklüğüne dikkat etmeliyiz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.