1inch Coin Geleceği 2023, 2025, 1inch Coin  Yükselir mi? 1inch Coin Yorumları

1inch Coin Geleceği 2023, 2025, 1inch Coin Yükselir mi? 1inch Coin Yorumları

1inch coin geleceği, 1inch coin yorumları, 1inch coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

1inch coin geleceği 2021 yılında çok iyi seviyeleri görebilmiştir. Neredeyse tüm kripto paralarda meydana gelen güzel yükselişlerden, 1inch coin de nasibini almıştır. 1inch, merkezsiz borsa olarak bilinen platformun yerel kripto parasıdır. 2020 Kasım’da V2 güncellemesiyle ortaya çıkan 1inch, şu anda dünyanın birçok ülkesinden yatırımcıya sahiptir.

Peki, 1inch geleceği nasıldır? Kripto para birimi 1inch yükselir mi? 2023’den 2026’a kadarki süreçte 1inch piyasada kalmayı başarabilir mi? Güncel 1inch coin fiyat tahmini ile detayları aktardık.

1inch (1INCH) Nedir?

1inch platformu, Libertus Capital, Dragonfly Capital, Binance Labs, Galaxy Digital, Greenfield One, Divergence Ventures, FTX, IOSG, LAUNCHub Ventures'ten 2,8 milyon $ fon topladıktan sonra 2020 Ağustos'da piyasaya sürüldü. 2020 Aralık ayında da 1inch, Nima Capital, Blockchain Capital, Spartan Group, ParaFi Capital gibi diğerleri ile beraber Pantera Capital öncülüğündeki Series A fonunda 12 milyon $ daha da toplanmış oldu.

Bunların yanında 2020 Aralık'ta 1inch platformu, 1INCH yönetişim token'ı de piyasaya sürdü ve 1inch ağı merkezsiz bir otonom organizasyon tarafından yönetilmeye başlanmış oldu. Piyasaya çıkmış olduğu ilk günden bugüne zaman 1inch fiyat hareketleriyle dikkatleri üzerine çeken token oldu.


1inch (1INCH) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

1INCH Coin Nereden Alınır?

Binance borsasında hesap açtıktan sonra aşağıda belirttiğimiz adımları takip ederek güvenli bir şekilde 1inch coin satın alabilirsiniz. Yatırımcıların Binance borsasını tercih etmesinin en önemli etkileri güvenlik, hız ve likiditedir.

  • 1inch Coin satın almak istiyorsanız ilk önce borsaya bir TL göndermeniz gerekiyor ve TL'nin yerine kullanabilecek kripto para almanız gerekmektedir. Bunlar için önce Binance borsası ana sayfasına girip sol üstte bulunan “Kripto Al”ı seçerek “Kredi/Banka Kartı” sekmesine giriniz.
  • Girdiğiniz sekmede TRY ile ne kadarlık bir işlem yapmak istediğinizi seçiyorsunuz ve Coin kısmında da Tether'i yani USDT'yi seçmeniz gerekiyor.
  • USDT' yi aldıktan sonra ise sol üstte bulunan “Al-Sat” sekmesini önizleyip “Klasik” sekmesini açınız.
  • Açtığınız sekmede sağ üstte bulunan USDT sekmesini seçiniz ve arama kısmına 1INCH yazıp en altta açılacak olan 1INCH/USDT çiftinizi seçmeniz gerekiyor.
  • Bu işlemi de yaptıktan sonra ortadaki “1INCH AL” sekmesini açın ve almak istediğiniz miktarı yazınız.
  • Almak istediğiniz miktarı girdikten sonra işleme onay verip 1INCH Coin alma işleminizi tamamlayın.

Tüm bu anlattığımız adımlara ek olarak Binance borsasında satın almak istediğiniz rakamı girip güncel fiyattan değil düşük bir fiyattan da alım emri oluşturabilirsiniz. Bu işlem içinde Limit sekmesini kullanabilirsiniz ve almak istediğinizi miktarla almak istediğiniz fiyatı belirtmeniz yeterlidir.

1inch Coin Geleceği 2022

1inch Coin Geleceği 2022 yılının en önemli dönüm noktası olarak görülmektedir. 1inch, 2021’de çok iyi büyüme kaydetmiştir. CryptoGlobal sistemine göre 1icnh coin, önceki yıllara oranla büyüme kaydetti. Bunun, bu kripto için fiyat tahminleri üzerinde olumlu bir etkisi var. Ayrıca, 1inch ortaklıklarını ve yatırımlarını genişletme çalışmaları sürdürüyor.

Sayılan bu gelişmeler, uzmanların 2022 yılında ve gelecekte 1inch için olumlu tahminler yapmasına olanak veriyor. Fiyat tahmin için kesin bir rakam vermek oldukça güç. Ancak analistlerin söylemine göre 2022 yılı sonunda 0,80$ ve üstü seyirleri görebiliriz. Ancak net bir şey söylemek gerekirse, uzmanların olumlu beklentileri olduğu ve yakın ve uzak gelecekte fiyatların artabileceğidir.

1inch Coin Geleceği 2023

1inch Coin Geleceği 2023yılında olumlu yorumlarda anılmaktadır. Yukarıda da bahsedildiği gibi, 1inch projesi yeni ortaklıklara imza atarak çalışmalarını sürdürüyor. Öte yandan birçok yatırımcı 1inch’ten umutlu olduğunu dile getiriyor.

Bu yorumların üzerine bir rapor yayınlayan CryptoGlobal ekibi, birim fiyatının daha da artacağını düşünüyor. Uzman analiz sistemlerinden DigitalCoinPrice ise, 1inch için 2023 yılında 6,50 $’a kesin gözle bakıyor. Aynı şekilde yorumlarını aktaran WalletInvestor, birim fiyatının 2023 sonunda 15 $’ı geçeceğinden emin.

1inch Coin Geleceği 2024

1inch Coin Geleceği 2024 yılında önemli seviyelerde olabilir. Birçok analist, gelen yoğun istek üzerine 2024 yılına ait öngörülerini aktarıyor. 1inch platformunun geleceğine ilişkin tahminlerin geneli olumlu yönde.

Bu yorumların üzerine tahminlerini aktaran CryptoGlobal, birim fiyatının ve piyasa değerinin artacağını düşünüyor. Uzman analiz sistemlerinden DigitalCoinPrice ise, 1inch için 2024 yılında 20 $’ı geçeceğini öngörmekte. Aynı şekilde yorumlarını aktaran WalletInvestor, birim fiyatının 2024 sonunda 22$ civarında olacağını aktarıyor.

1inch Coin Geleceği 2025

1inch Coin Geleceği 2025 yılında oldukça kritik seviyelerde olabilir. Başarılı bir seyri olan 1inch platformu ve coini, gelecekte çok daha iyi yerlere yerleşebilir. Binance gibi global bir borsanın yanı başında olması beklenemez, ancak günümüzün birçok borsasına fark atacağı düşünülmektedir. Bu konuya ilişkin birkaç yorumcu görüşlerini aktarıyor.

1inch için yorum yapan CryptoGlobal sistemi, birim fiyatının ve piyasa değerinin günümüze oranda 10 katına çıkacağını düşünüyor. Ancak bunun kesin olmayacağını da bildiriyor. Popüler analiz sistemlerinden DigitalCoinPrice ise, 1inch için 2024 yılında 25 $’ı geçeceğini öngörmekte. Aynı şekilde yorumlarını aktaran WalletInvestor, birim fiyatının 2024 sonunda 32,02$ civarında olacağını aktarıyor.

1inch Coin Geleceği 2026

1inch Coin Geleceği 2026 yılına kadar başarıyla seyredebilir. Günümüzde bile başarılı bir seyri olan 1inch platformu ve coini, gelecekte çok daha iyi yerlere yerleşebilir. Yatırımcı yorumlarına göre 1inch gerçekten sağlam bir proje olarak görülüyor. Borsa coini olması, onu her dönemde kullanılan ve tercih edilen bir birim haline çeviriyor. Bir yatırım aracı olarak kullanılmasa dahi, borsa içi işlemlerde mutlaka kullanılacaktır. Bu da onun geleceğinde önemli bir etken.

1inch için yorum yapan CryptoGlobal sistemi, birim fiyatının ve piyasa değerinin günümüze oranda 10 katına çıkacağını düşünüyor. Ancak bunun kesin olmayacağını da bildiriyor. Popüler analiz sistemlerinden DigitalCoinPrice ise, 1inch için 2026 yılında 35 $’ı geçeceğini öngörmekte. Aynı şekilde yorumlarını aktaran WalletInvestor, birim fiyatının 2026 sonunda 80$ civarında olacağını aktarıyor. Ancak bu yorumlar kesin olmamakla beraber yatırım tavsiyesi olarak da aktarılmıyor.

1inch (1INCH) Yükselir mi?

1inch coin yorum ve geleceği birçok açıdan merak ediliyor. 1inch genellikle borsa içi işlemlerde kullanılabiliyor. Bu duruma aslında onu, bir önemli etkenden koruyor. Oda piyasa silinip gitmek… 1inch yatırım amaçlı olmasa dahi borsasının vermiş olduğu ayrıcalıklar için platform içi işlemlerde kullanılabiliyor.

Bu sebeple gelecekte de piyasadan kolay kolay yok olmayacağı, hatta fiyatının daha da artacağı öngörülüyor. Ancak kripto piyasasının risklerini göz önüne alarak portföyünüzü genişletmek size kalmış…

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum