1 Doların Altındaki Metaverse Coinler | En iyi Metaverse projeleri

1 Doların Altındaki Metaverse Coinler | En iyi Metaverse projeleri

1 doların altındaki metaverse coinler çoğu yatırımcı tarafından sıklıkla araştırılmakta ve takip edilmektedir.

1 doların altındaki metaverse coinler çoğu yatırımcı tarafından sıklıkla araştırılmakta ve takip edilmektedir. Türkçe karşılığı normalin ötesinde olan Metaverse, son zamanlarda oldukça sık duyduğumuz bir kavram olarak da karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de Facebook'un adını değiştirip yeni bir strateji benimsemesi ile birlikte gündeme gelmiştir. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar gerçek hayatta yaptıkları hatta yapamadıkları birçok şeyi bu evrende gerçekleştirebileceklerdir.

Bu kavramın bu denli yaygınlaşması ile ile birlikte metaverse coinleri de olduk popülerlik kazandı. Kullanıcılarına çeşitli kolaylık ve imkan sunan bu dijital varlıklar yatırımcılar tarafından oldukça benimsendi. Durum böyle olunca yatırımcılar da paralarını bu yönde değerlendirmek için adımlar atmaya başladı.

En İyi Metaverse Coinleri * 2023, Hangi Metaverse Coin Alınmalı

1 Doların Altındaki Metaverse Coinler

Son zamanlarda metaverse kavramının oldukça popülerlik kazanması ile birlikte yatırımcılar ellerindeki paralarını düşük fiyattan işlem gören metaverse coinleri araştırmaya başladı. İşte 1 doların altındaki bazı popüler metaverse coinler...

1 Doların Altındaki Metaverse Coinler

 • Raca
 • Wax
 • Ont
 • Ceek vr
 • Chr
 • Decentral Games
 • Verasity
 • Efinity token
 • Rfox
 • Newscrypto
 • Atari token
 • Epik Prime
 • Torum
 • Mılc

Wax (WAXP)

Wax (WAXP) nedir? İlk olarak 2017 yılında listelenen Wax, e-ticaret sitelerindeki işlemlerin daha hızlı, daha basit ve daha güvenli hale gelebilmesi amacı ile üretilen bir blockhain türüdür. Sunmuş olduğu bu hizmet ile birçok e-ticaret sitesinin yönetiminde ve yatırımında birçok kişinin dikkatini çekmeye başaran WAXP, fikir birliği mekanizması için DPoS mekanizmasını kullanıp işlemleri en hızlı şekilde yapmayı amaçlamaktadır. Yazının kaleme alındığı sırada son 24 saatte %0,11'lik bir düşüş göstererek 0.3568 dolardan işlem görmektedir ve 24 saatteki işlem hacmi 83,785,605 dolardır.

Ontology (ONT)

Ontology (ONT) nedir? Kişisel verileri ihlal etmeden etkileşime geçilmesine olanak sağlayan, çok çeşitli şirketlere ve projelere hizmet sunan karmaşık dağıtık bir güven protokolü olan Ontology, şirketlere ait blockchain ağlarının Ontology'nin açık blockchain ağının üzerine inşa edilmesine imkan tanır. Kullanıma açılırken NEO blockchain üzerinde bir NEP-5 tokeni olarak başlamış olan ONT, kendi ONT kripto para biriminde topluluğa dağıtım ve airdrop yapılması için tercihini popüler ilk token arzı (ICO) modelinden yana kullanmıştır. Dijital varlık yaptığı bu tercih ile , hem hızlıca organik fiyat artışı hem de tutkulu bir topluluğun oluşturulması sağlandı. Yazının kaleme alındığı sırada son 24 saatte %5.51'lik bir yükseliş göstererek 0.6666 dolardan işlem görmektedir ve 24 saatteki işlem hacmi 99,616,522 dolardır.

CEEK VR (CEEK)

CEEK VR (CEEK) nedir? Müzik sanatçıları, atletler ve dijital ürün geliştiricilerini doğrudan hayranları ile buluşturan bir metaverse projesi olarak karşımıza çıkan CEEK VR, sanal gerçeklik dünyasındaki kullanıcıları ve sanatçıları buluşturuyor. Bu proje ile ekip kullanıcılara görüntülenmeden daha fazlasını sunuyor ve deneyimlere vurgu yaparak , her türlü harika VR deneyimi için bir ağ görevi üstleniyor. Yazının kaleme alındığı sırada son 24 saatte %1.16'lık bir düşüş göstererek 0.4467 dolardan işlem görmektedir ve 24 saatteki işlem hacmi 12,585,843 dolardır.

Chromia (CHR)

Chromia (CHR) nedir? Chromia (CHR), Ethereum platformunda yer alan kripto para birimidir ve gerçek dünyaya uygulanabilir teknik çözümler oluşturmak amacı ile oluşturulmuştur. Merkezi olmayan uygulamalar (dApps) için ölçeklenebilirlik sorununu çözmeyi amaçlayan bir blok zinciri platformu olan CHR, her bir düğüm kendi ilişkisel veri tabanını kullanan bir blok zinciri oluşturan bir düğüm ağından meydana gelmektedir. Yazının kaleme alındığı sırada son 24 saatte %1.76'lık bir düşüş göstererek 0.5511 dolardan işlem görmektedir ve 24 saatteki işlem hacmi 110,278,050 dolardır.

Radio Caca (RACA)

Radio Caca (RACA) nedir? Radio Raca kripto tabanlı bir oyun projesi olarak tanımlanmaktadır. Maye Musk Mystery Box MPB NFT ve DeFi / GameFi araçlarının özel yöneticisi konumunda bulunan metaverse projesi, NFT pazarlarına kapı açacak yeni bir dünya olarak gösterilmektedir. Yazının kaleme alındığı sırada son 24 saatte %3.73'lük bir düşüş göstererek 0.002131 dolardan işlem görmektedir ve 24 saatteki işlem hacmi 82,697,998 dolardır.

Bu yazımızda son dönemlerin popülerleşen metaverse alanında yer alan 1 doların altındaki metaverse coinlerinin bazılarını listeledik. Uzmanların son araştırmaları incelendiğinde metaverse önümüzdeki yıllarda 11-13 trilyon dolar arasında bir piyasa hacmine sahip olacağı öngörülmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.