Kripto Para Haberleri

ADA ve DOGE İçin Hangi Seviyeler Bekleniyor?

Kripto para sektöründe son günlerde dalgalı seyir devam ediyor. 3 – 4 gündür sürmekte olan dalgalanma sonrasında ise piyasada şimdilik düzelme yaşanıyor gibi görünüyor.

] }

Kripto para sektöründe son günlerde dalgalı seyir devam ediyor. 3 – 4 gündür sürmekte olan dalgalanma sonrasında ise piyasada şimdilik düzelme yaşanıyor gibi görünüyor. Yatay seyre geçen birimler arasında en çok dikkat çekmekte olan ise DOGE oldu.

DOGE’nin analistlere göre temel bir destekten yoksun olması fiyatlarında ani ve sert dalgalanmaların yaşanmasına neden oluyor. Ünlü analist Scott Melker tarafından yapılan değerlendirmelerde DOGE için düzeltme yaşanmasının zorunlu olduğu ifade edildi. Elon Musk etkisi ile beklenmedik bir şekilde fiyatlarını çok arttıran DOGE’nin temeli olmadığı için yüksek fiyatlara dayanıklılık gösteremeyeceği de Melker tarafından ifade edildi. DOGE’nin hedefinin 0,45 dolar bandı olduğunu da analist yineledi.

ADA İçin Tahminlerini Paylaştı

Aynı zamanda ADA için de uzun bir zamandır yükselme bekleniyor. Melker bu kapsamda Ada için de beklentilerini açıkladı. Konsolidasyonda olduğunu belirttiği ADA fiyatlarının performansa bağlı olarak artış göstereceğini belirtti. Buna göre fiyatın 1,24 dolar bandı üzerine çıkması halinde güçlü bir yükselme etkisinin yaşanacağından bahsetti. Yükseliş beklentisinin ADA’da devam ettiği sürece 1,20 dolardan ADA alınabileceğini de açıklayan Melker, birim için asıl hedefin 1,50 dolar olduğunun altını çizdi. 1,20 dolar direncini birimin kırması halinde öncelikle 1,50 dolara doğru hızlı ivme başlatacağını açıklayan Melker aynı zamanda uzun vadede birimin asıl hedefinin ise 2,20 dolar olduğunu ve bunu da yapabileceğinden bahsetti.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu