Kripto Para Haberleri

ADA İçin Hareketlilik Başladı, Birimin Beklentileri Neler?

Popüler kripto para birimleri arasında yer alan ADA için son 24 saatlik grafikte yüzde 20 oranında değer kazancı yaşadığı görülüyor.

] }

Popüler kripto para birimleri arasında yer alan ADA için son 24 saatlik grafikte yüzde 20 oranında değer kazancı yaşadığı görülüyor. Bu kapsamda da birimin fiyatı en son olarak 1,67 dolar seviyesini gördü. Fiyat hareketi ile beraber ADA da uzun zamandır devam eden sessizliğini bozdu.

En son 16 Mart tarihinde görülmüş olan yukarı yönlü ivmesinin devamında görülen bu hareketlilik yatırımcıları ise memnun etti. Uzun bir süredir 1,30 dolar bandında bulunan ADA son 24 saatlik sürede etkili bir performans sergiledi ve 1,67 dolar seviyesini görerek yükselme potansiyeli taşıdığını gösterdi. Birimde görülen bu artış ADA’nın aynı zamanda toplam piyasa değeri üzerinde de etkisi oldu.

ADA Piyasa Hacmini Yükseltti

ADA yaşamış olduğu son fiyat artışı ile birlikte piyasa değerinde de önemli yükselmeye neden oldu. Bu yükseliş ile piyasa değeri 51 milyar dolar üzerine çıkmış oldu ve birim en yakın rakibi olan Tether ile de arasındaki mesafeyi kapattı.

Bunun yanında ADA’nın yükselme çizgisini koruyabilmesi için özellikle son geldiği aşamayı koruması büyük önem taşıyor. Yukarı yönlü ivmesini devam ettirmesi için birimin 1,60 dolar bandının altına düşüş göstermemesi gerekiyor. Grafiklere bakıldığında ise RSI ve MACD artış trendini destekliyorlar. Bazı uzmanlara göre de ADA için temel hedef şimdilik 2,50 dolar olarak belirlenmiş durumda ve birim bu fiyata yönelik yükselme hareketi gösterecek.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu