Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

ADA, DOGE ve AAVE Neler Vaat Ediyor, Grafik Neler Sunuyor?

Son zamanların dikkat çeken altcoin’leri olan ADA, DOGE ve AAVE için yatırımcılar son zamanlarda yaşanan gelişmelerin neye işaret ettiğini merak ediyorlar.

] }

Son zamanların dikkat çeken altcoin’leri olan ADA, DOGE ve AAVE için yatırımcılar son zamanlarda yaşanan gelişmelerin neye işaret ettiğini merak ediyorlar. ADA yükseliş trendi sonrasında bu grafiğini koruyabilmesi için 1,23 dolar direncini deniyor. ADA’nın bu seviyeyi aşması halinde ise birimin tekrar 1,40 dolar bandını görebileceği ifade ediliyor. Diğer taraftan ADA için özellikle 1,23 dolarlık seviye kritik eşik olarak görülüyor. ADA boğalarının piyasa hakimiyetini ele geçirmek için bu seviyede verdikleri mücadele de dikkat çekiyor. ADA son geldiği 1,13 dolarlık desteğe sarkmış olsa da piyasa hareketlenmesi ile birlikte toparlanma evresinde görünüyor. RSI ise aşırım satış bölgesindeki seyrini de tersine çevirmiş şeklinde görünüyor.

DOGE ve AAVE İçin Son Durum

Son günlerin en çok konuşulan birimlerinden olan DOGE için ise yükseliş devam ediyor. Top 10 listesi içerisindeki yerini koruyan DOGE son 24 saatlik süre içerisinde yüzde 15 oranında değer kazandı. Buna bağlı olarak yukarı yönlü bir kırılmada DOGE fiyatında ilk engel 0,39 dolar olarak kaydedildi. DOGE’nin bu seviyeyi aşması ise fiyatının 0,5 dolar bandına kadar yükselmesine neden olabilir. Aynı zamanda bir düşüş yaşaması halinde ise fiyatı 0,143 dolar seviyesine de gelebilir. AAVE ise 290 dolar bandını görerek yatırımcılarını tedirgin etti fakat AAVE 343 dolarlık bandına tekrar ulaşmayı başardı ve 370 dolarlık direnci aşması halinde yorumculara göre 420 dolar bandına gelebilir.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu