Bitcoin (BTC) Haberleri

Acorns CEO’sundan Flaş Bitcoin Açıklaması: Bitcoin Tekrar Yükselecek!

Kerner yapıtığı açıklamada şu ifadelerde bulundu; kripto para birimlerinin düşüş yaşadığı esnada kendiside  panik yaşadığı ancak her düşüş yaşandıkta sonraki zamanlarda yükselişlerin meydana geldiğini belirtti.

] }

Kripto para yatırımcıları, 19 bin bandından 17.600 dolar seviyesine düştükten sonra yatırımcılar ne yapacaklarını bilemez durumdalar. Kripto para yatırımcılarının çok zorlanıp karar vermekte zorlandığı bugünlerde Acorns CEO’su Noah Kerner’den önem araz eden bir açıklama yapıldı.

Kerner yapıtığı açıklamada şu ifadelerde bulundu; kripto para birimlerinin düşüş yaşadığı esnada kendiside  panik yaşadığı ancak her düşüş yaşandıkta sonraki zamanlarda yükselişlerin meydana geldiğini belirtti. Bitcoin’in defalarca kez düşüş yaşadığını belirten Kerner, yatırımcıların umutsuzluğa kapılmamaları konusunda telkinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bitcoin Fiyat Endeksi: 1 Bitcoin Kaç TL? (BTC TL)

Bitcoin Fiyatındaki Ani Düşüş Panik Yarattı

Bitcoin fiyatındaki düşüşün devam etmesi yatırımcılarda büyük panik yarattı.Yatırmcıların bir çoğu herhangi bir işlem yapmadan beklemeyi tercih ederken , belirli bir  kesim yatrımcıda uzun vadeli yatırımları mantıklı bulmamakta ve diğer yatırım araçlarına yönelmektedir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu