Bitcoin (BTC) HaberleriKripto Para Haberleri

4 Ağustos’ta Bitcoin, Ethereum ve Altcoinlerde Son Durum! XRP ve DOGE Kaç Dolara Ulaştı?

Kripto paralar 4 Ağustos sabahına kadar temkinli yükselişi sürdürüyordu. Ancak öğlen saatlerine gelindiğinde piyasada dengeler değişmeye başladı.

Kripto paralar 4 Ağustos sabahına kadar temkinli yükselişi sürdürüyordu. Ancak öğlen saatlerine gelindiğinde piyasada dengeler değişmeye başladı. Peki, ETH, BTC, XRP ve Dogecoin fiyatları kaç dolar oldu? İşte detaylar…

Bitcoin ve Altcoinler İçin Erken Saatlerde Şartlar Nasıldı?

Geride bıraktığımız günde %1 civarında değerlenen kripto para piyasası, son 24 saat içerisinde değerlenme yönünde performans sergiledi. Coingecko’da yer bulan verilere göre, geride bıraktığımız gün kripto para piyasası %1.6 artışla 1.12 trilyon doları aştı.

Bugün saat 09.10 itibariyle BTC, binde 6 değerlenerek, 23.138 doları test etti. Bu artışa rağmen geride kalan seanslarda gerçekleştirdiği kayıplar, BTC piyasa hakimiyetinin %39.31’e gerilemesine sebep oldu. Ethereum aynı dakikalarda BTC grafiğine benzer bir grafik sergileyerek, binde 9 artışla 1.649 dolar oldu. 4 Ağustos’un erken saatlerinde Ripple ve DOGE Coin yatay bir seyir sergiledi. XRP fiyatı binde 5 düşüşle 36.9 cent olurken, DOGE binde 9 yükselişle 6.7 sente sıçradı.

Öğlen Seansında Kripto Para Piyasasında Denge Değişti!

4 Ağustos’ta saat 13:55 olduğunda piyasada dengelerin bir kez daha değiştiği görülüyor. Bitcoin %2.33 değer kaybıyla 22.869 dolardan, ETH %2.37 değer kaybıyla 1.618 dolardan, XRP %1.22 değer kaybıyla 0.3688 dolardan, DOGE %1.68 düşüşle 0.066 dolardan işlem gördü. Veriler incelendiğinde piyasanın yeşil alandan uzaklaştığı gündeme yansıyor.

Madenciler Operasyonları Durduruyor mu?

Bitcoin fiyatında meydana gelen değer kaybına bağlı olarak madencilik şirketlerinin ise üretimi durdukları gündem maddeleri arasında yer buldu. Bitcoin’in 28 bin dolar altındaki her hangi bir fiyattan işlem gördüğü anlarda yapılan madencilik üretiminin kar getirmediği belirtildi. Uzmanlar, madencilik zorluğundaki düşüşe bağlı olarak hash oranının artabileceğini ifade ettiler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam