Altcoin Haberleri

3 Altcoin Projesi Yükselmeye Başlıyor!

Kripto para analisti, Ethereum, Avalanche ve Solana için yükseliş hızını artıracak seviyelere ulaşmış olduğunu söylüyor. Yapılan tahminlerin kesin olmadığını unutmamakta fayda var. İşte Cred’in teknik analiz verileri…

Üç Altcoin Yükselişe Hazırlanıyor

Ünlü kripto uzmanı, Ethereum (ETH) ve iki baş rakibi için yükseliş hızını artıracak uzun vadeli olasılıkları planlıyor. Cred isimli kripto analisti, ETH için önemli bir haftalık desteğin aşağısında işlem gördüğünü ifade etti. Şuanda ki fiyattan yüzde 30 değerinde bir artış başlatabilmek için boğaları beklediğini ifade etti. Uzmana göre Ethereum belirleyici bir fiyat aralığında. 2.000 dolar seviyesinin kritik olduğunu belirten Cred şöyle devam ediyor.

Teknik verilerde, uzun süreli desteğinin geri çekilmesi, talebin varlığını ve satıcıların tükenmesini gösteren bir yükseliş göstergesidir. Ethereum şuanda 1,790.36 dolardan işlem görmekte. Ethereum kısa bir süreliğine de olsa gün içerisinde 1.800 dolar seviyesinin üstüne çıktı. Bu seviye ile kritik bir direnç seviyesinin kırılabileceğini gösterdi.

Solana’nın Yükselmesi İçin Dikkat Edilmesi Gereken Seviye

Cred’in Solana (SOL) için eğer boğaların kayda değer bir destek alanını tekrar geri kazanabildiğinde büyük bir artışı fitilleyebileceğine inandığını ifade ediyor. Teknik bir açıdan baktığımızda analist, 80 dolara ulaşabilmek için iki önemli kritik fiyat seviyesine dikkat çekiyor.

Solana şuanda 40.20 dolardan işlem görmekte. Solana, son 24 saat içerisinde yavaş yavaş yükseldi fakat bu yükseliş kalıcı olmadı.

Analist’ e Göre Avalanche Oldukça Güçlü

Öte yandan AVAX, kayda değer bir destek seviyesinin üstünde işlem görmeye devam etmekte. Bu yüzden Cred’e göre teknik kısımda göz ardı edilemeyecek kadar sağlam olduğu görülüyor. Uzman AVAX’in daha düşük seviyeleri kabul etmeyeceğini ifade ediyor.

Anlaşılacağı üzere Cred’in tahminlerine göre göre, AVAX’ın öncelikli hedefi 39 dolar. Avalanche bir süredir 25 dolar seviyesinin altında işlem görmekte.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam