Altcoin HaberleriEthereum (ETH) HaberleriKripto Para Haberleri

29 Mayıs ETH Fiyat Analizi, Ethereum’da Beklentiler Artıyor!

29 mayıs ethereum fiyat analizi, ethereum yükselecek mi? Ethereum geleceği ne?, İşte, 29 Mayıs Ethereum grafiği ve güncel verileri.

Alınan bilgilere göre ETH için şimdilik bir fiyat sıkışıklığı söz konusu oldu ve bu sıkışıklığın hangi yöne doğru kırılacağı da büyük önem taşıyor. Geçen haftalarda piyasalarda yaşanan büyük düşüş sonrasında ETH’da önemli seviyelerde kayba maruz kalmıştı.

Daha sonra ise kayıplarının bir kısmını telafi etmiş olsa da istenen seviyelerde henüz bulunmuyor. Yaşanan büyük düşüş esnasında 1,730 dolar bandına kadar gerileme yaşamış olan ETH, bu düşüşün öncesinde 4370 dolar bandı ile kendi rekorunun kırılmasına neden olmuştu. Düşüş sonrasında toparlanma yaşamış olsa ve 2500 dolar bandına tekrar gelmiş olsa da yatırımcıları için hala beklenen fiyat performansını tam olarak gösteremiyor.

ETH Fiyatında Beklentiler Ne Yönde?

Düşüşler kapsamında satış baskısının da artmış olduğu göz önüne alındığında esasında yatırımcıların temkinli davranması da normal bir durum olarak öne çıkıyor. Piyasa hacmi açısından en büyük ikinci kripto para birimi haline gelen ETH, ciddi bir düzeltme yaşadı ve henüz 3000 dolar bandının üzerine çıkış yapabilmiş olarak görülmüyor.

Bu noktada ise 1700 doların güçlü bir destek seviyesi oluşturduğu ve pivot seviye olarak da görülen 2500 doların üzerine çıkılması boğaların da mücadeleyi tam anlamıyla bırakmadığı şeklinde yorumlanıyor. Uzmanlara göre şimdilik ETH’da fiyat sıkışması yaşanıyor ve sıkışmanın da hangi yönde kırılma yaşayacağı da büyük bir önem taşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam