Yahoo Finance’den Bitcoin Açıklaması

Yahoo Finance tarafından yayınlanan açıklamaya göre, şirketin hissesi bir oyuncu meydanının ne kadar güçlü olduğunu fintech sahnesinde gösterdiğini,

Square’in yatırımcıları bunu biliyor. Hisse, 14 Aralık’a kadar% 72 arttı. Ekim ayında başlayan büyük piyasa geri çekilmesinden önce, Eylül ayı sonuna kadar% 170 arttı.

Yahoo Finance’den Bitcoin Açıklaması

Square‘in son birkaç yıl içinde yaptığı satın alımlar, şirketin teklifini ve teknolojisini dijital ödeme işlemcilerinin artan rekabetini geride bırakmaya yöneltmiş, Square’in, Yahoo Finance tarafından genellikle kendi şirketleri için seçilen şirketlerin en üst kademesine tonoz edilmesine yol açmıştır. yıl ödülü,

Pazarda 26 milyar dolar ve 2.300 çalışanı olan Square, son birkaç yıldaki seçimlerimize kıyasla çok daha büyük şirketler, 2015’te Facebook, 2016’da Nvidia ve geçen yıl Amazon gibi şaşırtıcı bir seçenek gibi görünebilir. Ancak Square hızla finansal hizmetlerde dikkate alınması gereken bir güç haline geliyor. Kasım ayında şirket 2018’de% 60, gelirinde ise 3,2 milyar dolardan fazla bir büyüme öngörüyor.

Aynı zamanda Twitter’ın kurucu ortağı ve CEO’su olan Dorsey’in de yardımıyla Square, Bitcoin bölümünü, artan gelir gören bir şirket kanadına dönüştürmeyi başardı. Kasım ayında, Square’in üç aylık raporları üçüncü çeyrek BTC gelirinin önceki çeyreğe göre 37 milyon dolar artarak 43 milyon dolar olduğunu açıkladı. Bu rakam milyar dolarlık şirketin kovanındaki küçük bir düşüşü temsil ederken, daha geniş Bitcoin ve cryptocurrency benimsemesi durumunda Square’i pazar lideri olarak konumlandırıyor.

Bitcoin’e verdiği desteğiyle açıkça konuşulan Jack Dorsey, kripto para birimi dünyasında üst üste binen en yüksek profilli teknoloji endüstrisi figürlerinden biri olmuştur. Mart ayında Dorsey , önümüzdeki on yıl boyunca Bitcoin’in İnternet’in ve dünyanın tek bir para birimi olabileceği fikrini verdiğinde kripto alanında ve ötesinde dalgalar yarattı.

“Sonuçta dünya tek bir para birimine sahip olacak, internet tek bir para birimine sahip olacak. Ben şahsen bunun bitcoin olacağına inanıyorum ”dedi.

Dorsey’in hem Square hem de Twitter’da sahip olduğu pozisyonu göz önüne alarak, önümüzdeki yıl Bitcoin ve cryptocurrency için ilginç bir teklif sunabilir. Facebook’un sosyal medya devinin WhatsApp mesajlaşma platformu için istikrarlı bir kod geliştirdiği konusunda söylenti ile çıkan Twitter, rekabete ayak uydurabilmek için kendini takip edebilecek konumda bulabilir. Square, yüksek profilli gelişimi ve uygulama odaklı kullanılabilirliği göz önüne alındığında, Twitter’ın kripto para birimine sıçraması için bir kanal sağlayabilir.

Comments (No)

Leave a Reply

DMCA.com Protection Status