Waves Rehberi: Waves Coin Nedir? Waves Nereden Alınır?

Son yıllarda kripto paralar insanlar tarafından ilgi görmektedir. Son 3 yıldır kripto paralar ciddi oranda yatırım görmeye başladı. Yatırım almaya başladıktan sonra bir çok coin ortaya çıktı. Bu yazımızda önemli coinlerden biri olan Waves coin‘i detaylı bir biçimde inceleyeceğiz.

NEM Coin Rehberi: NEM Coin Nedir? NEM Satın Alma

Ethereum Classic (ETC) Nedir? Ethereum Classic Nasıl Satın Alınır?

Waves Coin Nedir? Waves Ne Demek

2016 Yılında Rus yazılımcı Sasha Ivanov tarafından ilk olarak ICO olarak piyasaya sürülen popüler bir coindir. Yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi görüp, yaklaşık 30 bin bitcoin yatırım alarak Waves Coin büyük bir başarı elde etti.

Waves Coin’in amacı diğer coinler gibi bitcoin’e alternatif bir çözüm sunmak değil. Waves Coin’in temel amacı tüm dijital varlıkların kolay , güvenilir ve merkeziyetsiz bir biçimde düzenleyip değiştirilmesini sağlamaktır.

Waves Coin proje oluşturmak isteyen kişi yada kuruluşların fon yada yardım toplamaları için oluşturulan bir platform’dur. Bir çok ICO projesinde kullanılmıştır.

Waves Nasıl Çalışır?

Waves coin genel olarak her bir yeni işlem için diğer bir çok coin gibi blockchain alt yapısını kullanarak geliştirmeye amaçlamaktadır. Waves coin, bitcoin ağında kullanılan nodeler üzerinden değil, lightwieght yapısı ve nodeleri birleştiren bir algoritmaya sahiptir. Bu özelliklerinde dolayı blockchaine mutlak anlamda ihtiyaç duymamaktadır. Basit veri kullanarak işlemleri yerine getirmektedir.

Waves Coin Madenciliği Nasıl Yapılır?

Diğer kripto paralar gibi madenciliği yapılan bir coin değildir. Waves Coin Madenciliği yapılmamaktadır. Toplam arzı 100 milyon adettir. 100 milyon arzın hepsi piyasada yer almaktadır.

İLGİLİ HABER:  CHAINLINK (LINK) Yorum: Fiyat Analizi

Waves Coin Fiyat Grafiği ve Waves Coin Yorum

Aşağıdaki Waves Coin Fiyat grafiğinden yararlanarak; Waves Yorum, Waves grafik, Waves grafiği, Waves ne kadar, 1 Waves Coin kaç tl gibi soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Waves Yorum‘u yaparsak kripto para piyasası hacimlenmeden altcoinlerin istenilen seviyeye gelmesi pek mümkün görünmemektedir.

Waves Nereden Alınır?

Piyasada 100 milyon Waves token’ı bulunmaktadır. Waves satın almak isterseniz, popüler kripto para borsası Binanceden satın alabilirsiniz. Yerel borsalardan ise bitturk borsasından alım satım yapabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın

] }