Altcoin Haberleri

Wanchain (WAN) Coin Nedir? ve Nasıl Satın Alınır?

Wanchain Coin geleneksel finansal yapıyı yeniden inşa etmeyi amaçlayan ve bunu dünyadaki sanal varlıkları bir araya getirerek yapmayı hedefleyen bir kripto para birimidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Wanchain Coin geleneksel finansal yapıyı yeniden inşa etmeyi amaçlayan ve bunu dünyadaki sanal varlıkları bir araya getirerek yapmayı hedefleyen bir kripto para birimidir.

Wanchain Coin geleneksel finansal yapıyı yeniden inşa etmeyi amaçlayan ve bunu dünyadaki sanal varlıkları bir araya getirerek yapmayı hedefleyen bir kripto para birimidir. Para birimi ve protokolü yeni bir “dağıtık” finansal ortam meydana getirerek, dijital ortamdaki ekonomi istikrarlı hale getirmeyi hedeflemekte.

Wanchain farklı Blockchain ağları arasındaki işbirliği sağlar ve zincirler arasında işlem gerçekleştirilmesine olanak tanır. Bu özelliği ile de; Blockchain teknolojisinin, bireylerin günlük hayatına uygulanması aşamasına katkı sağlar. Bu özellikleri ile geleceğe yön verebilecek bir protokole sahip olduğunu da es geçmeyelim.

“Dağıtık bir banka” mottosunu benimseyerek, tüm zincirlerden faydalanma kabiliyetine sahip olan Wanchain protokolü, geleneksel bankaların bulunduğu pozisyona eşdeğer nitelikte bir değere sahip olmayı hedefliyor. Bu amacını da, sanal para birimlerini ve diğer dijital varlıkları bir araya getirerek, yeni bir finansal altyapı oluşturma yönünde ilerliyor.

Wanchain (WAN) Nasıl Satın Alınır?

Wanchain nereden alınır, sorusu pek çok kripto para yatırımcısının merak ettiği konular arasında yer alıyor. Dünyanın en çok tercih edilen ve en güvenilir borsalarından olan Binance, WAN coini bünyesinde sıralıyor. WAN coin Binance’da; BTC, ETH, USDT ve BNB birim çiftlerinden işlem görüyor.

Binance borsası haricinde aşağıda yer alan borsalar da WAN coini sıralıyor.

  • Bitrue
  • Huobi Global
  • BKEX
  • Bitkub
  • KuCoin
  • CoinDCX

Borsalarda üyeliğiniz yoksa kayıt olarak WAN coin satın alarak ticarete başlayabilirsiniz. Binance’ın sıraladığı işlem çiftlerinden farklı olarak INR ve XRP çiftinden de WAN Coin ticaretine katılabilirsiniz.

Wanchain Coin Fiyatı

Yazının hazırlandığı sırada 1 WAN Coin 2,04 Türk Lirası civarında seyretmekte. Bu rakam Bitcoin karşılığı ile 0,00002253 BTC, ABD Doları ile 0,26$ tutarına tekabül etmektedir. Ayrıca Wanchain Binance fiyatı da 2,04 Türk Lirası değerindedir. Coine dair güncel fiyat verilerine ulaşmak isterseniz CoinMarketCap adresini inceleyebilirsiniz.

Wanchain Coin (WAN)Yorum

wanchain (wan) coin nedir? ve nasıl satın alınır? 1

Yukarıda yer alan grafikte, WAN coine ait tüm zamanları içeren fiyat verilerini görebilmekteyiz. 2018 yılının başlangıcında marketlerde ve borsalarda sıralanmaya başlayan WAN, tüm zamanların en yüksek değerini yine bu tarihlerde görmüştür. Her altcoin biriminde olduğu gibi, bu başarısını sadece ilk yıllarında gördüğü rağbet ile yakalayabilmiştir.

Yaklaşık 5 ay kadar bu fiyat aralığında kalmayı başarmış olsa da, uzun zamandan beri düz bir çizgi halinde ve dip seviyelerine yakın konumda seyretmekte. WAN coine yatırımcıların ilgisi artarsa, tekrardan eski yüksek değerlerine çıkabileceği öngörülmekte.

Wanchain yorum; piyasa sıralamasında 15. Sırada yerini almış olan coin, tüm zamanların en düşük değerini de 0,5 TL civarında görmüştür. En yüksek değerini 78 TL direncinde yakalayan bir coinin bu kadar diplere çakılması, protokol adına beklenmedik bir durum. Coin istikrarlı bir yol izleyememiş olsa da protokol hedeflerini tamamlamayı başarabilirse WAN coin tekrar piyasadaki eski düzeylerine çıkabilir. Yukarıda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değil, tamamıyla seyreden kripto paraya fiyatına yönelik öngörüleri kapsar. Wanchain haberleri ve yorumlarını takip ederek haberdar olabilirsiniz.

Mehmet Perdeci

Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunu Mehmet, 10 yıl kadar süredir altcoin haberlerinin takipçisi ve editörü. Mail: Mehmet@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu