Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Voyager Token (VGX Coin) Nedir?

Voyager Token, Trading Technologies tarafından kurulan borsa ile ilgilenen yatırımcılara, kullanıcılara ya da kurumlara kripto para ve komisyonculuk hizmeti sunan bir sistemdir.

] }

Voyager Token, Trading Technologies tarafından kurulan borsa ile ilgilenen yatırımcılara, kullanıcılara ya da kurumlara kripto para ve komisyonculuk hizmeti sunan bir sistemdir. Borsada şekillenen kripto paralarının değer artış ya da düşüşünü analiz edici sistemler kullanarak yatırımcılarını borsada doğru ve akıllıca yöntemler ile yönlendirir. Bu şekilde Voyager sağlıklı bir komisyonculuk hizmeti sunmuş olur.

Aynı zamanda Voyager yatırımcılarına 30’dan fazla kripto parası sunmaktadır. %100 komisyonsuz kendi para birimi Voyager Token (VGX)’dır.

voyager token (vgx coin) nedir? 2

Voyager Token Coin Nedir?

Voyager Token coin, son zamanlarda 1 ayda 10 TL değerlendi manşetleri ile bir anda tekrar hayatımıza giren e-ticaret üzerine oluşturulan bir kripto parasıdır. Bitexen platformuna girmiş bir kripto para birimi olması dikkat çekmektedir. 2018 yılından bu yana hayatımızda olan Voyager Token coin sadece ABD doları ile harcama yapılabilmektedir. Kendini altcoin olarak görmeyen Voyager Token, doğrudan dolar bazlı işlem görmektedir.

Voyager Token Coin Nasıl Alınır?

Voyager token coin almak için, önce herhangi bir borsa platformu üzerinden satış işlemlerinin gerçeklemesi gerekmektedir. Bu platformlardan en çok tercih edileni Binance platformudur. Binance platformunun tercih edilmesinin en önemli sebepleri güvenli ve likidite işlemlerinin diğer platformlara göre daha sağlıklı sonuçlar doğurmasıdır. Binance platformu üzerinde Voyager token coin BQX olarak listelenmektedir.  Voyager Token Coin alma işlemi karmaşık görünse de oldukça basittir. Şu şekilde yapılmaktadır:

 • BQX almak için öncelikle borsa sistemine para yüklemesi yapmak gerekmektedir. Coinler her ne kadar dolar üzerinden hesaplamaları dönse de TL bazında yükleme yapılabilmektedir.
 • Yüklenen TL ile platform üzerinden TL yerine kullanabilmek için kripto parası alınır. Kripto parası satın alırken Binance’nin ana sayfasına gelip sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğine tıklayarak karşınıza çıkan “Kredi, Banka Kartı” seçeneğine tıklanır.
 • Tıkladıktan sonra ne kadarlık bir işlem yapmak istediğinizi belirleyip coin yazan yerden Bitcoin (BTC) seçilir.
 • Bitcoin aldıktan sonra sol üstte kalan “Al- Sat” seçeneğine tıklayıp “klasik” sekmesine tıklanır.
 • Açılacak olan sayfanın sağ üst kısmında yer olan Bitcoin seçeneğine tıklayarak çıkan arama butonuna BQX yazılır ve alttan çıkan BQX/BTC seçeneği seçilir.
 • Daha sonra orta kısımda çıkan “BQX Al” sekmesine gelerek ne kadarlık Voyager Token alınacaksanız miktarı girilir. İstenen miktar girildikten sonra işlem onaylanarak tamamlanır.

Voyager Token Coin Yorumu Nasıl Yapılır?

Voyager token yorumu yapabilmek için öncelikle borsa piyasasını çok iyi takip ediyor olmak gerekir.  Grafiklerin iyi bir şekilde analiz edilebiliyor olması gerekmektedir.

Son oluşan Voyager token tablosuna göre bir yorum yapacak olursak, 52.sırada yer alan Voyager token coin bir hafta içerisinde % 42’lik bir değişim göstermiştir. Son 24 saat içerisinde ise % 6,55 değerinde bir düşüş yaşamıştır.

Yerel borsalarda bitexen kripto para borsasından alım satım işlemi yapabilirsiniz. Bu da son zamanlarda aktif bir şekilde alım satım işlemlerinde Voyager token coinin kullanıldığını göstermektedir. Bu coine toplam 222 milyon arzın olduğu belirtilmiştir.

Voyager Token (VGX) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

 

Kripto para piyasasında  1 Voyager Token fiyatı 33.01 TL‘dir. Ek olarak 1 Voyager Token  4.09 dolardır. 

Voyager Token Piyasa Değeri Ne Kadardır?

Voyager Token Coin (VGX) piyasa değerine bakacak olduğumuzda, son zamanlarda düşüşte olan coinler güncel fiyat sıralamasında 52.sıra yer almaktadır. 1 VGX değeri 58,04 TL’ye denk gelmektedir. Aynı zamanda 1 VGX 6,57 dolara denk düşmektedir.

 • Piyasa Değeri: 10,772,451,429
 • İşlem Hacmi: 211,915,482
 • Tamamen Seyreltilmiş İşlem Hacmi: 10,759,684,558
 • Dolaşan Arz: 222,295,208 VGX

Son piyasa değerlerine göre bu rakamlara denk gelen Voyager token coin değerleri her an değişiklik gösterebilmektedir. Yatırım yapacaklar son fiyatları Binance platformu üzerinden kontrol etmeleri önerilmektedir.

Voyager Token Değerlenecek Mi?

Yaklaşık olarak 3 seneden beri borsa piyasasında olan Voyager Token’ın değerlenip değerlenmeyeceğine ilişkin net bir veri elde etmemiz ne yazık ki mümkün değildir. Fakat son veri analizlerine göre yükselişte olması değerlenecek mi sorularına değerlenmekte olduğunun yanıtını vermektedir. Özellikle son 1 ayda 1 günde 10 kat değer kazanması da bunu desteleyen türden bir haberdir.

Voyager Token Coin Satın Alınacak Platformlar Nelerdir?

Voyager Token birçok borsa platformunda işlem gören bir token coindir. Bu platformlar şunlardır:

 • Bitexen
 • Binance
 • Uniswap
 • ATOMARS
 • HitBTC

Verilen bu platformlardan en çok tercih edileni Binance ve Bitexen’dir.

Voyager Token Hangi Ülkenin Kuruluşudur?

Voyager Token bir Amerikan borsası platformudur. 2018 yılında piyasada yerini almaya başlamıştır. Crypto Trading Technologies şirketi tarafından kurulmuştur.

Voyager Token Mobil Uygulaması Nedir?

Voyager Token mobil uygulama ile yatırımcılar kripto paralarını istedikleri her yerden yönetebilecek ve borsa işlemlerini sorunsuz bir şekilde bilgisayara bağlı kalmadan yapabileceklerdir. Son zamanlarda çoğu yatırımcının tercih ettiği bu uygulama bazı özelliklere sahiptir. Bunlar şu şekilde açıklanabilir:

 • Sezgisel Sipariş Yerleşimleri: Sipariş bilgilerinizi girip tek bir parmak darbesi ile verilen siparişin kolay ve basit bir şekilde tamamlanması beklenir.
 • Özel Grafik Görünümleri: Voyager mobil uygulaması borsa grafiklerini hem yatay hem dikey bir şekilde her açıdan görmenizi sağlayacaktır. Bu şekilde teklif ve talep spreadleri hakkında daha iyi analizler elde ederek, daha detaylı bir bilgiye sahip olabileceksiniz.
 • İki Faktörlü Kimlik Doğrulama İşlemi: İki faktörlü kimlik doğrulaması ile hesabınıza sizden başka birisinin ulaşmasını engeller, aynı zamanda sizin haricinizde birinin hesabınıza erişmesi durumunda anında yapılan bildirimler ile oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğun önüne geçebileceksiniz.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu