VeBitcoin, Bitcoin Cash Forkunu Destekleyecek | KoinTimes

VeBitcoin, Bitcoin Cash Forkunu Destekleyecek

Günlük 5.7 milyon dolarlık işlem hacmiyle öne çıkan kripto para borsalarından VeBitcoin, yaklaşan BitcoinCash hardfork’unu destekleyeceğini açıkladı. Siteden dün yapılan duyuruya göre; çatallanma sonucu BSV (Bitcoin Satoshi Vision) oluşması halinde kullanıcıların bakiyelerine aynı oranda yansıtılacak.

Bildiğiniz üzere her yarım yıllık dönemde Bitcoin Cash (BCH), planlanan yol haritasına uygun olacak şekilde ağ sisteminde güncellemeler yapıyor. Bir sonraki en yakın BCH network güncelleme tarihi ise 15 Kasım 2018. Siteden yapılan açıklamaya göre; Vebitcoin ekibinin bu yeni güncellemelere an itibari ile hazır olduğu ve güncellemeleri destekleyecek altyapıyı tamamladığı belirtiliyor.

Yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde:

“Bildiğiniz üzere her yarım yıllık dönemde Bitcoin Cash (BCH), planlanan yol haritasına uygun olacak şekilde ağ sisteminde güncellemeler yapmaktadır. Bir sonraki en yakın BCH network güncelleme tarihi 15 Kasım 2018 olarak belirlenmiştir. Vebitcoin ekibi olarak biz, bu yeni güncellemelere an itibari ile hazır olup, güncellemeleri destekleyecek altyapıyı tamamlamış bulunmaktayız. BCH hizmetimizde herhangi bir aksama beklemiyoruz, ancak BCH (www.bitcoincash.org) yönergeleri doğrultusunda bir değişiklik olur ise sizleri bilgilendireceğiz.

NOT : Hardfork sonucu BSV ürünü doğar ise bu ürünü borsa olarak biz de vereceğiz.”

Comments (No)

Leave a Reply