Ünlü Analist Bitcoin 200.000 dolar olacak dedi !

En popüler kripto paralardan biri olan Bitcoin (BTC) son 1 haftadır sert hareketler yapmaktadır. Bitcoin Halving’e her geçen gün yaklaştığımız bu zamanda yükseliş öncesi son manipülasyonlar olabilir.

Bitcoin Halving, Fiyatı 200.000 Dolar Yapabilir mi!

2017 yılındaki düşüş öncesindeki boğa koşusu  hatırlarsak BTC bağlamında  birebir benzeri sert düşüşler görülmüş ama akabinde  20.000 dolar tarihi rekor kırılmıştı.uzman  analistlerden birisi Bitcoin Halving‘in ne olursa olsun bitcoinin fiyatını tüm yatırımcıların beklediği bir seviyeye getireceğini belirtti.

uzman analist Moon Carl , BTC’nin enflasyon kriteri bağlamını hesaba katarak yaptığı tahmininde, 200.000 dolarlık bir seviye belirtti. Uzman Analist BTC’nin şu anda %3,6’lık bir enflasyon yüzdesine sahip olduğunu, bunun blok ödülü yarılanması sonrasında  % 1,8’e düşebileceğini ifade etti. Bu yüzde çoğu merkez bankasının misyonu olan %2’lik enflasyon yüzdesinin altında.

Kripto para uzmanı  bu durum düşünüldüğü muazam bir yapı olduğunu belirtti.Ulusal Merkez bankalarının hedeflerindeki enflasyon yüzdesi  BTC tarafından  ulaşılırsa, uzman analiste göre 2 yıl içerisinde bitcoin fiyati yaklaşık olarka 200.000 dolara kadar yükseltebiliceğini belirtti.

The Moon@TheMoonCarl

The inflation is now 3.6% & will be 1.8% after the halving.

That’s officially lower than the 2% inflation-target adopted by most central banks.

This is actually HUGE!

The price could easily jump to $200,000 within 2 years!

176 kişi bunun hakkında konuşuyor

Bitcoin fiyatı uzun vadede çok üst fiyatlar hedeflese de, son süreçlerde yaşanan 15 milyon dolarlık BTC hacklenip çalınması ve bitcoin hakkında olumsuz hava yaratılıp manipülasyon yaşanmasına neden olup bitcoin fiyatının düşmesine neden olmuştur.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın