Tüm Coinlerin Geleceği İle İlgili 5 Olası Durum Nedir ?

ICO belirteç balonu patlamaya hazır

Kripto para birimleri şu an olduğundan daha sıcak olmamıştı. Gezegendeki kripto toplam değeri net JP Morgan değerinden daha fazla! ICO’lar (Başlangıç ​​Paraları Teklifleri) de büyük zaman ayırdı. Ancak , ICO balonu patlamak üzeredir. Tahmin ettiği ponksiyon kısmen beklenen mali düzenlemelerle ve kısmen de belirteçlerin nasıl kullanılacağıyla ilgilidir.

Dijital varlıkların global kabulü

Kripto pazarına giren spekülatörler açısından yaşlandıklarını kabul ediyor. Ancak 2018’de, emeklilik fonları, varlık yöneticileri ve diğer mali organlar gibi, daha da büyük grupları görüyoruz.

Ancak, dijital varlıklar gerçekten evrensel hale gelmeden önce , bankalar, kriptolarda iş yapan işletmelerin bankacılık işlemleriyle ilgili spesifik kurallara ihtiyaç duyuyorlar.

Blok zincirleri çapraz tozlaşmaya başlayacak

Bir zamanlar Bitcoin’le ilgiliydi. Ancak, şifreleme piyasası genelinde, Bitcoin’in pazar payı% 87’den% 50’nin altına düştü. Bu, blok zincirlerin çoğaltığının bir işaretidir. Bununla birlikte eğer kripto gerçekten evrensel olmak istiyorsa, büyüyen blok zincir sayısı birbiriyle işbirliği yapmaya ve ticaret yapmaya başlamalıdır.

Hibrid blok zincirler görünür

Temelde iki temel blok zincir türü vardır,genel (Bitcoin gibi) ve özel. Ripple CTO, 2018’in hibrit blokaj zincirinin doğuşuna şahit olacağını öngörüyor ,hem kamu hem de özel kombinasyonu var.

Genel amaçlı amaçlardan belirteçlerin devralınacağını düşünürken, hibrid veya özel blok zincirler genel amaçlı blok zincirleri devralacak. Bu ilk bakışta çelişik gözükebilir ancak blok zincirlerin ve belirteçlerin daha az özel olarak ilişkilendirildiği halde birlikte çalışan blok zincirlerin sonucu olur.

Elbette, kimse geleceği kesin olarak tahmin edemez !

Bir önceki yazımız olan 11 yaşında Bitcoin'in Kitabını Yazdı ! başlıklı makalemizde 11 yaşında Bitcoin'in Kitabını Yazdı ! hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın