TRON Yeniden En iyi 10 Arasına Girdi

Bitcoin (BTC), Aralık 2017’den bu yana geçtiğimiz ay en başarılı dönemini geride bıraktı. Lider kripto para 9000 dolar seviyesini görse de daha sonra bu seviyenin biraz altına düştü. Aynı zamanda kendi yükselişiyle diğer altcoinlerin de yükselmelerine yol açtı. Tron (TRX) ise mevcut piyasa koşulları göz önünde bulundurulduğunda altcoinlere liderlik eden bir pozisyonda. .

Justin Sun’ın liderliğindeki kripto para birimi son 24 saat içinde kurucusunun yaptığı bir açıklamayla birlikte yüzde 17,41 oranında artış elde etti. Aslında bu olayın başlangıcı Sun’ın 31 Mayıs günü yaptığı “devasa ve şaşırtıcı bir şeyi” Tron ve BitTorrent için sakladığını söylemesiydi. Bu şey her neyse Sun’ın buradaki payı ise %70’di. Sun’ın konu ile ilgili açıklaması tam olarak şöyleydi: “#TRON ve #BitTorrent hakkında büyük ve şaşırtıcı bir şey oluyor. 1 Haziran’dan sonra sizlerle paylaşacağım. Galiba% 70’i kazandım! $ TRX $ BTT”

TRON Yeniden En İyi 10 Arasına Girdi

Akılcı Bir Hareket

Tron yeniden en iyi 10 arasına girdi girmesine ancak Justin Sun’ın yapmış olduğu bu açıklamaların da bunda etkili olduğu konuşuluyor. Kripto para topluluğundaki pek çok kişinin bu duyuruyu dikkate almamasına rağmen, yapılan bu duyurunun akılcı bir hareket olduğu üzerinde durulmakta. Zira ortada hiçbir sebep yokken bu paylaşımlarla Sun, insanları satın almaya teşvik ediyor. Bu sayede de fiyatın da yükselmesine sebep oluyor. Justin Sun, bu sayede iyi bir pazarlamacı olduğunu da göstermiş oldu. Atmış olduğu sadece iki tweet ile Tron’u bir anda yeniden ilk 10 kripto para birimi arasına sokmayı başardı. Bununla birlikte Tron sadece ilk 10 arasına girmedi aynı zamanda iki basamaklı bir fiyat kazancı da elde etti.

Bitfinex’in hizmetlerindeki aksama ile ilgili yazdığıız habere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bitfinex Hizmetlerini Durduruyor mu ? başlıklı makalemizde Bitfinex hizmetlerini durduruyor, Bitfinex işlemleri durdurdu ve Bitfinex para yatırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın