Tron (TRX) Fiyat Analizi

  • Ayılar hem orta hem de kısa vadeli görünümün kontrolünü elinde tutar.
  • Yatırımcılar, ana bölgede düşüş gösteren mum çubuklarının oluşumunu takiben giriş onayı olarak satış yapabilir.

Tron, TRXUSD, Cryptocompare grafiğiTradingview tarafından chart

TRX / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş                                 

Direnç bölgeleri: 0.04000 $, 0.05000 $, 0.06000 $

Destek bölgeleri: 0,01000, 0,00900, 0,00800 $

TRON orta vadeli görünümündeki düşüş eğilimindedir. Arz alanında 0.02450 $ düşük, destek bölgesinde 0.02360 $ dünkü seansın düşük seviyesindeydi. Düşük yüksek ve düşük düşük oluşumu, aşağı yönlü piyasa özellikleridir.

Bugünkü açılışta mezar taşı oluşumu, boğaların varlığının bir göstergesidir. Boğalar momentum kaybetti ve mum bir fitille kapanırken TRX/USD direnç bölgesinde 0.02438 $ değerine yükseldi.

Boğalar kısaltmak için kısa bir süre sorumludur. Bu, 0,02456 ABD doları olan 23,6 fib alanında olabilir. Bu fib alanı trendin devam ettiği bir bölgedir. Ayıların geri dönüşünün fiyatı dünün en düşük seviyesinin altına düşürmesi bekleniyor. Ayıların hedefi destek bölgesinde 0,02100 dolar.

TRX / USD Kısa Vadeli Eğilim: Düşüş

Tron, TRXUSD, Cryptocompare grafiğiTradingview tarafından Tron chart

Kripto para birimi kısa vadeli görünümünde aşağı yönlü bir eğilim izliyor. Ayın düşüş eğilimi, dünkü seansın aşağı yönlü bir notla sona ermesiyle düşüş eğilimini sürdürdü. 0,02360 $ günün en düşük seviyesi idi.

Boğalar bugünkü açılıştan sonra kısa bir dönüş yaptılar. TRX/USD, tedarik alanında 0.02438 $ ‘a yükseldi.

TRX/USD kısa vadede inen bir kanalda. Ayılar şu anda pazarın kontrolünde. Fiyat iki EMA civarında ve stokastik osilatör% 68 seviyesinde ve sinyaller aşağıya dönük. Bunlar, fiyatta aşağı yönlü bir ivme göstermektedir.

Ayılardaki bir sonraki hedef, ayılardaki güçlü basınç ve EMA geçitinin altında oluşan daha fazla mum ile kanalın alt çizgisinde.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde , bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın