Tron Liverpool Ortaklığı mı Geliyor?

Son zamanlarda büyük firmaların kripto paralarla anlaşma imzaladıklarına şahit olduk. Tron CEO’su Justin Sun yaptığı açıklama ile ortalığı yine karıştırmayı başardı. İlginç ve çocuksu tweetleri ile her zaman gündemde kalmayı başaran Justin Sun’ın bu sefer yaptığı açıklama ise çok farklıydı.

İngilizlerin en ünlü futbol kulüplerinden bir tanesi olan Liverpool şu anda İngiltere Premier Ligi’nde lider ve Şampiyonlar Ligi’nde ise yatı finalde Barcelona ile karşılaşmaya hazırlanıyor. Böylesine ünlü bir kulüple yapılan ortaklık elbette Tron’un popülerliğini çok daha fazla arttıracak. Justin Sun’ın açıklamalarından hemen sonra Liverpool kanadından da bir açıklama geldi. Bu açıklamada Liverpool’un gündeminde şu anda böyle bir anlaşmanın olmadığından söz edildi. Söz edilmesine söz edildi ancak yakın zamanda bu tarz yalanlamalar sonrasında hep anlaşmalar imzalandığını gördük. Anlaşılan Justin Sun yapmaması gereken bir açıklamayı yaparak işleri biraz karıştırmış gibi görünüyor.

Tron Liverpool Ortaklığı mı Geliyor

Tron Liverpool Ortaklığı mı Geliyor

Tron Liverpool ortaklığı konusunda Justin Sun’ın elinde somut bilgiler bulunmakta. Bunlardan en önemlisi ise Liverpool kulübünden kendisine gelen davet mektubu. Bu mektubun bir videosunu da Twitter hesabı üzerinden paylaşan Sun, Liverpool kulübünün konuyu yalanlamasına karşın olayda aslında gerçeklik payı olduğunu da kanıtlamış oldu.

Anlaşma Yapıldı mı?

Bazılarına göre bütün bu gelişmelerden sonra aslında anlaşmanın çoktan yapılmış olabileceği de düşünülmekte. Çünkü internete sızan dokümanlar arasında Tron ve Liverpool kulübü arasında imzalanan anlaşmanın detayları da mevcut. Liverpool gibi büyük bir kulübün kripto para dünyasına giriş yapması, sektör için çok büyük bir anlam ifade edecek. Bu anlaşmanın detayları şu anda bilinmiyor. İlerleyen günlerde Liverpool ve Tron arasında yapılan ya da yapılması beklenen anlaşmanın detayları hakkında daha fazla bilgi paylaşılmasını bekliyor.

Altcoinlerin son durumu ile ilgili yazdığımız son yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Blockchain Ağını Geliştiriyor başlıklı makalemizde bitcoin, kriptopara ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın