Tron Fiyat Analizi : Alıma Uygun mudur ?

TRX / USD Fiyat Analizi

Haftalık grafik

TRX / USD Fiyat Analizi

TRX / USD geçen hafta yüzde 17 düştü. Ancak, bu zaman diliminde TRX ayıları henüz temel destek seviyelerini aşmayacak ve kapatacaklardır.

Yukarıdan aşağıya doğru bir yaklaşımla, en az direnç yolunun güneye doğru olduğu ve her düşük oranla, Ağustos ayı başı erken ayrılma paterninin doğrulanmasının muhtemel olduğu açıktır.

İdeal olarak, bu kırılmanın, 24-24 Ocak’ta ilk hedefleri olan yüksek ticaret hacimleri eşlik etmeli ve ayı çubuğunda tercihen 1.5 kuruşta durmalıdır.

Günlük grafik

TRX / USD Fiyat Analizi

 

Önceki TRX / USD ticaret planımızdan , boğaların, Ağustos ayı başlarındaki düşüş dengesini bozan 3 sent direnç seviyesinin üzerine çıkmasının, 2017 yüksek fiyatlarından % 90 oranında işlem görmesinin ne kadar önemli olduğunu belirttik.

Ancak, bir ayı pazarında satış yapan yatırımcılar ile, 14 Kasım’daki küçük destek eğilimi çizgisinin hemen altında, tümü güçlü hacimlerle (9 milyondan ortalama 49m) çıktılar.

Şu anda destek eğilimi çizgisinin altında bir çubuk var, agresif yatırımcıların 1,5 kuruşta Ağustos ayında ilk hedefleri olan 2,3 kuruşta duraklarla nokta fiyatlarında satmalarını öneriyoruz. Dahası kayıplar, ideal ayı hedefleri, 24 Ocak’ta yukarıda belirtildiği gibi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Güvenilir mi ? başlıklı makalemizde bitcoin, bitcoinlekazan ve Blockhain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın