Altcoin Haberleri

Tron, En Yenilikçi Blockchain Ödülünü Aldı

] }

Tron Vakfı Başkanı Justin Sun, hem 2018’de hem de 2019’da zinciri büyütmek için son derece aktif olarak çalışmaya devam etti. Kuruluş 2019’da en yenilikçi blok zinciri olduğu için Jinse Finans ödülünü almaya hak kazandı.

Tron 2019’daki Başarılarından Dolayı Ödül Aldı

Bir makalede, Tron’un bu yıl elde ettiği kilometre taşlarını sıralıyor. Örneğin, Tron üzerine inşa edilen veya bu zincire taşınan dApp’lerin aktif kullanıcı sayısında önemli bir artış ve dApp TRX işlem hacminin artması gibi.

BitTorrent ve DLive’ı Satın Aldı

Pazartesi günü, Tron’un CEO’su Justin Sun, BitTorrent ağı için yapılan yeni bir satın alma işlemini duyurmayı vaat ettti ve bunun Tron ve TRX’e de fayda sağlayacağını belirtti. Hatta bir kişi BitTorrent ve Tron’a katıldığı varsayılan potansiyel şirketlerle ilgili bir anket hazırladı. Bunların arasında Steem platformu ve Netflix vardı. Seçmenlerin yüzde ellisinden fazlası Steem’i seçti.

Ancak, o günün ilerleyen saatlerinde, Justin Sun ve BitTorrent, DLive’ın Tron’a taşınmaya başladığını duyurdu. BitTorrent’in BLive uygulaması da birleştirilecek.

Mehmet Perdeci

Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunu Mehmet, 10 yıl kadar süredir altcoin haberlerinin takipçisi ve editörü. Mail: Mehmet@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu