Tron, 417 Günde 3,5 Milyon Hesaba Ulaştı !

Popüler altcoinlerden biri olan tron  piyasaya girmesinden bu yana bir yıldan biraz fazla bir süre geçti. Geçen bu sürede tron yatırımcı hesaplarının sayısı 3.5 milyona ulaştı.

TRON yatırımcılar tarafından büyük umut bağlanan ve yatırım yapılan bir altcoin olmasına rağmen yatırımcıları defalarca hüsrana uğratan altcoinlerin başında gelmektedir.Buna rağmen Dave (@ redpillblue1) Twitter’da büyük başarı olarak görüp, 417 günde 3.5 milyon hesaba ulaştık, tweetleri attı.

#TRON Has just hit 3.5 million accounts in just 417 days 🎉#Trx #TronSociety @justinsuntron

Yerleştirilmiş video

TRON’da hesap oluşturmak sanılanın aksine çok kolaydır, bu nedenden dolayı 3.5 Milyon hesaba sahip bir dönüm noktasının ne kadar olduğu belli değil. Bir anahtar çifti oluşturmak ve ortak anahtarı çıkarmak sadece 0,1 TRX’e mal oluyor. Bunun ne anlama geldiği ise , TRON ağının ne kadarının gerçek olduğu bir muammadır. Bot hesaplarla elde edilen bir sonuç olma ihtimali yüksektir.

İLGİLİ:  Ripple'da İşlem Rekoru Kırıldı !

Tron Ağının büyümesine rağmen, TRX’in fiyatı tüm yıl boyunca yavaşça dump yaşayarak yatırımcılarını zarara uğratmıştır. TRON yatırımcıları ve takipçileri için bu, temelinin güçlü olduğunun bir göstergesi ancak ağın kendisini bir türlü kripto topluluklarına  kanıtlayamadı.

Kaynak:coindesk

Yorum Yok

Cevap bırakın