TRON, 11 Mart’ta 990 Milyon BTT Dağıtacağını Duyurdu

TWITTERDAN DUYURDU

kripto para biriminin kurucusu konumunda bulunan ve Twitter üzerinde 980 bin takipçisi bulunan ünlü CEO, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile TRON kripto para yatırımcılarını sevindirecek bir haber verdi. Twitter üzerinde yaptığı açıklamaya göre cüzdanında TRON yatırımı bulunan yatırımcılara 990 milyon Bittorent Token dağıtılacağının duyurusunu yaptı. AIRDROP konusunu desteklediklerini belirten genç CEO ikinci kez ücretsiz kripto para dağıtımında bulunuyor.

Açıklamasının devamında yatırımcılara seslenen CEO ücretsiz kripto para kazanmak için harika bir fırsat olan bu kampanyanın bir sonraki dağıtımı ise Şubat 2020 yılında gerçekleşeceğini duyurdu. 11 Mart’tan önce blok yüksekliğinde 6,6 milyon ulaşmalarına değinen Justin Sun airdrop programından yararlanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey cüzdanlarında TRON Coin bulundurmaları gerektiği oldu.

BTTORENT VAKFINDAN DESTEK AÇIKLAMASI

Justin Sun yaptığı açıklamanın ardından dağıtılacak olan Bittorent Token dağıtıcısı konumunda bulunan Bittorent Vakfı yöneticilerinden destek açıklaması geldi. Açıklamada 11 Mart tarihine kadar süre olduğunu ve 11 Mart öncesine kadar TRON ağ ekran görüntülerinin alınacağı bu ağ üzerinde bulunan cüzdanların kayıt altına alınacağını belirtti. Kayıt altına alınan cüzdanlara ise BTT dağıtımı gerçekleştirilecek dedi. Geçtiğimiz sene ilk kez airdrop kapsamında dağıtılan BTT miktarı 10 Milyon 890 bin Token idi. 11 Şubat 2018’de ilk kez dağıtılan airdropun üzerinden 11 ay geçince ikinci kez dağıtılması TRON piyasalarına ilginin artacağı kanısında analistler hem fikir.

Justin Sun açıklamalarına ise devam ederek daha fazla ortaklık programları kurmak istediğini belirtti. Bu ortaklık sonucunda 1 milyar internet kullanıcısının Bittorent / Tron ekosisteminin bir parçası olacağını açıklayan Justin Sun geçen seneki dağıtımdan sonra TRON yatırımcı sayısında artış yaşadıklarını ve fiyatların yükseldiğini belirtti. Beklentiler ise bu sene airdrop sonrası yine kullanıcı sayısı ve XRM satış fiyatında yükselme beklentisi tahminler arasında yer alıyor. Bu yazıyı yazarken ben küçük bir oranda TRON alımı gerçekleştirdim. Kaybına üzülmeyeceğiniz bir miktar parayı yatırım amaçlı düşünüyorsanız ve uzun vadeli dayanım gerçekleştirebilirseniz eğer TRON yatırımı şuan için en mantıklı yatırımlardan biri olarak duruyor.

Litecoin yükseliyor , sebebi venezuela olabilir mi haberine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Litecoin Yükseliyor, Sebebi Venezuela Olabilir mi ? başlıklı makalemizde EOS, Litecoin ve Litecoin yükseliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın