Tom Lee : 2020’de Kriptonun Geleceği Aydınlık

Fundstrate analitik şirketinin kurucusu Tom Lee, 2020 yılında kripto pazarının yeni sağlıklı dinamikler üzerinde yükseleceğini söyledi. Ocak ayı fiyat rallisi dijital varlıklar için yeni olasılıklar gösteriyor.

Tom Lee, blok ödülünün yarıya indirilmesinin henüz fiyatlandırılmadığı için BTC’de daha büyük bir ralli olabileceğine inanıyor. Bu yeni fikir, 2019 ticaretinin zaten yarıya indirildiğine dair fikirlere de ters düşüyor.

Tom Lee : 2020'de Kriptonun Geleceği Aydınlık

2020’de Kriptonun Geleceği Aydınlık

Ticaret fırsatları hakkında düzenli raporlar üreten Fundstrat, müşterilerine biraz iyimser bir rapor sundu. Alım satım ipuçları ve beklentileri, 2020 başlarında kripto ticareti ile ilgili düşünceleri daha da etkileyebilir.

Tom Lee, 2020’nin olumlu düşünceye dayanan BTC ve Ethereum (ETH) yılı olduğuna inandığını gösteren işaretler verdi. Lee’nin görüşleri, bitcoin’in bir kez daha olası bir yükselişle direnç seviyesi olan 10.000 dolarla savaştığı zamanlara yükselebilir.

Geçen yıl, düzenleyici baskıları kripto dünyasının önündeki engellerden biriydi. Ancak yeni yıl, ABD seçim döngüsüne daha fazla dikkat çekerken, yeni düzenlemelerin çoğu zaten kripto ticareti için uygulandı. Bitcoin fiyatı 8.700 doların üzerine çıktı ve hala daha fazla yükselmesi öngörülüyor. Şimdilik, Ocak ayı durgun fiyat eğilimlerine meydan okuyor. Yeni yıl, düşük seviyelerde kalmak yerine bir ralli ile açıldı.

Yorum Yok

Cevap bırakın