TLM Coin Nedir? TLM Coin Yorum ve Grafiği

0

DEFi protokolüne dayalı olan NFT Metaverse sistemine sahip Alien Worlds, dijital dünyadaki oyuncuların ekonomik anlamda olan yarışları ve iş birliklerini teşvik ederek uyarmak amacıyla kurulmuş bir platformdur.

Bu platformda oyuncu olarak katılan kullanıcılar, rakiplerine karşı daha fazla Trilium (TLM) elde ederek, belli bir merkeze bağlı olmadan işleyen otonom kuruluşları ( Gezegen DAO) kontrol altına alma ve platformda yer alan oyun ve hizmet ürünlerinden ekstradan yararlanabilme imkanlarına sahip olmaktadır.

Alien Worlds’ ün platformunda oluşturulan metaverse’ de her bir oyuncu istedikleri oyuna katılım sağlayabilmekte ve katıldıkları her bir galip geldikleri savaşta ya da oyunlarda bulunan çeşitli görevleri yerine getirdiklerinde ekstradan platformun yerel Token’ ı olan TLM Coin ya da NFT elde edebilmektedir.

Bunun yanında kullanıcılar platformun sunmuş olduğu bu dijital dünyada bir şekilde TLM madenciliği de yapabilmektedir.

Kullanıcılar oyuncu olarak girdikleri platformda istedikleri NFT türlerini bir araya toplayabilmekte ve satın alabilmektedir. Oyuncular bu platform sayesinde gezegen DAO’ lar için gelecek olan meclis üyelerini belirleyebilmekte ve böylelikle girdikleri savaşların strateji ve yönünü kendi ayarlayabilmektedir.

Trilium (TLM) Nedir?

Dijital oyun dünyasının kapılarını açan Alien Worlds Metaverse’ nin kendi Token’ ı Trilium (TLM Coin)’ dur. Bu Token sayesinde kullanıcılar platform üzerinde birçok farklı hizmetlere erişim hakkı kazanmaktadır.

Trilium (TLM) Avantajları

  • Katılımcılar, bu Coin ile Gezegen DAO’ ları daha fazla yönetiminde hak sahibi olabilmektedir. Kullanıcılar ellerindeki Token ile Alien Worlds savaşlarına daha kolay ve daha fazla yön verme hakkı elde etmektedir.
  • Kullanıcılar ellerinde bulunan Coin’ leri stake ederek daha fazla kazanç elde edebilmektedir.
  • Kullanıcılar platformda yer alan gezegenlerde NFT Token ya da Token mining işlemi yaparak kendilerine ait TLM hissesi kazanabilmektedir.
  • Kullanıcılar platformda ne kadar aktif oyuncu olarak savaşlara ve oyunlara katılım sağlar ve görevleri yerine getirirse sistemin ekosisteminin gelişmesini olumlu yönde etkilediği için ekstradan katılım ödülü almaya hak kazanmaktadır.
  • Alien Worlds’ de yer alan oyunlarda bulunan ögelerin çoğunluğu NFT olarak yer almaktadır. Bu NFT’ ler sayesinde oyuncular daha fazla Coin mining gibi işlemlerine katılabilmektedir.

TLM Coin Yorum

Bu Coin 09.04.2021 tarihinde Saat 04.43’ te $3.29 dolardan işlem görürken 24 saatlik hacmi yaklaşık olarak % 40 azalmış olup $8,357,080’ dir.

Alien Worlds (TLM) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

tlm coin nedir? tlm coin yorum ve grafiği 1

TLM Coin Ne Zaman Çıkacak?

Binance Launchpool’ un destekleyeceği yeni projelerden bir tanesi olan Alien Worls Trilium (TLM) 19.cu kripto projesi olarak duyuruldu. Bu Token, BNB ve BUSD sahipleri 7 Nisan 2021’ den başlamak üzere tam 30 gün boyunca elde etme hakkına sahip olacaklardır.

TLM Coin Hangi Borsada Var?

TLM Coin 09.04.2021 tarihinde yalnızca MXC.COM borsasında listelenmektedir.

TLM Coin Nasıl Alınır?

Bu Coin’ i 09.04.2021’de listelendiği tek borsa olan MXC.COM aracılığıyla satın alabilirsiniz. Bunun için öncelikle bu borsaya kayıt olmalısınız ve borsa hesabınıza Papara ya da Advcash gibi hesaplarınızdan itibari para gönderimi yapmalısınız.

Ardından MXC.COM’ dan bu Coin’ i TLM/USDT paritesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.