Tezos Yükselmeye Başladı

Şüphesiz ki kripto paralar için geçtiğimiz hafta 2019 yılının en başarılı haftası olarak geride kaldı. Bu başarılı hafta içerisinde Tezos yükselmeye başladı. Tezos’a yatırım yapan yatırımcılar son derece mutlular. Son dönemdeki artışını sürdüren XTZ bugün de artışına devam ediyor. Tezos şu anda ilk 20 kripto para arasında en çok artış gösteren para durumunda.

Tezos yükselmeye başladı başlamasına ama insanlar diğer taraftan bu yükselişin sebebinin de ne olduğunu anlamaya çalışıyorlar. Bu konuda öne çıkan düşünce ise Binance’in resmi cüzdanı olan Trust Wallet’in XTZ stake’ine destek vereceğini açıklaması. Trust Wallet kanadından 3 Nisan tarihinde yapılan açıklamada XTZ’nin destekleneceği açıklanmıştı. Bununla birlikte Bitcoin, Ethereum, Litecoin, TRON ve XRP de bu cüzdanda desteklenen diğer kripto paralar oldular.

Tezos Yükselmeye Başladı

Tezos Yükselmeye Başladı

Trust Wallet’in Dışında Destek Verenler

XTZ stake’i için destek sağlayan tek firma Trust Wallet değil. Mart ayının son haftalarında Coinbase Custody de kurumsal yatırımcılar için XTZ stake edilmesinin önünü açmıştı. Coinbase Custody’nin bu hareketinden sonra Tezos yüzde 24’lük bir artış göstermiştir. Ancak bu artış tek bir gün ile sınırlı kalmıştı. Coinbase, Tezos için daha iyi bir hizmet sağlamak amacıyla Luke Youngblood ile de konu hakkında değerlendirme yapmıştı.

Tezos’un an itibariyle en çok trade edildiği yer BitMax borsası. Geçtiğimiz 24 saat içinde yüzde 2,58 dolarlık bir artış yaşayan Tezos an itibariyle 0,99 dolar seviyelerine ulaşmış durumda. Bu yükseliş trendi ile birlikte kripto paranın çok kısa bir zaman içinde doları geçmesine kesin gözüyle bakılmakta. Bununla birlikte XTZ şu anda 19945 Sat üzerinden işlem görmeye devam ediyor. Tezos şu anda yatırımcılar için en uygun kripto paralardan bir tanesi olarak görülmekte.

Kripto paralarda boşa sezonu hakkında yazdığımız yazıya buradan ulşabilirsiniz.

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın