Stellar Coin Sıçrama Yapabilir!

Koin konusunda önemli bir ilerleme kat eden Stellar coin, birkaç gündür yüksek şekilde ilerleme kat ediyor. Bu sayede zor günler de çabuk çözüme gidiyor. Peki Stellar teknik analizi nasıl dersiniz? Hemen göz atalım.

 

XLM fiyatı ile hızlı bir yükselişe ilerleyen bu durum, birkaç gün önce iyileşmeye başladı. Stellar Lumens fiyatı da ralli yapacak gibi görünüyor. Dün 0.072536 seviyelerinde ilerleyen bu coin için, şimdi çok daha hızlı bir yükseliş görüyoruz. 25 Ağustos üzerinde görülen işlem hacmi, 115,852,501 dolar bandında gerçekleşmesi de bizler için önemli bir seçim yaratıyor.

Konuyla ilgili mevcut istatistikler sürekli değişiyor ve yenileniyor. 24 saatlik işlem hacminin bu kadar yüksek olması, paranın değer konusunda da gerçekten kendini büyütmesi anlamını getiriyor bizlere.

Stellar Coin Sıçrama Yapabilir!

Stellar Coin Sıçrama Yapabilir!

Piyasa üzerinde Stellar ile ilgili ralli başlayacağı yönünde pek çok söylenti ve beklneti var. XLM üzerine yapılacak olan yatırımlar, önümüzdeki dönemlerde devasa bir getiri sağlayacaktır. Coinin geleceği parlak bir şekilde ilerleyebilir. Bu yüzden yapılacak her farklı yaklaşım ve çalışma için, kesinlikle güncel durumları inceleyebilirsiniz. Yatırım yapmak için ve uzun dönem yatırımları ile ilerlemek için sizler de ortaya çıkarılan bütün bilgileri inceleyin. Bu yazı daha çok bilgi yazısı olduğu için yatırım tavsiyesi olarak incelenmemelidir. Stellar coin ile ilgili sürekli değişen bir talep bulunuyor. Bu yüzden geleneksel seçimler ve çalışmalar içerisinde de, yatırımların gidişatını görebiliyorsunuz. Kesinlikle bu konulara öncelik vermenizi öneriyoruz.

 

Kaynak: cryptopanic

üzerinden bizi takip edin.

Yorum Yok

Cevap bırakın