Steemit, TRON stratejik ortaklık kuracak

Steemit, sosyal medya alanındaki merkezi olmayan ağlara yönelik olan bir platformdur. Kullanıcılara Facebook & Co.’nun rekabetinden daha fazla özgürlük vaat eden dahili bir ödül sistemi ile blockchain teknolojisi, bireysel kullanıcılar için daha çekici hale getirmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Steemit stratejik ortaklıkları sitesini optimize etmeyi amaçlıyor

TRON Vakfı şimdi  ise sosyal medya ve blok zincirinin kaynaşmasını optimize etmeye yardımcı olmalı. Bu amaçla TRON ve Steemit 14 Şubat’ta stratejik bir ortaklık ilan ettiler. TRON’un kurucusu Justin Sun, ilgili basın bülteninde mutlu bir şekilde alıntılandı:

Steemit’i TRON ekosistemine davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Steemit’e göre, zaten bir milyondan fazla üyesi olan büyüyen bir kullanıcı ağına sahip. Merkezi olmayan uygulamalar (dApps) YouTube alternatif D.Tube, Instagram muadili APPICS veya fitness dApp Actifit’i içerir.

TRON Vakfı ile işbirliği içinde Steemit, bireysel kullanıcılar için daha fazla değer yaratmak istiyor. Daha iyi entegrasyon için, iç ödül sisteminin bir parçası olan STEEM belirteci de TRON blok zincirine doğru yol almalıdır.

Steemit Genel Müdürü Ned Scott:

Steemit, forumların ve kripto para birimlerinin bir araya geldiği orijinal konsepti sunmaktadır. [Bir kavram] kripto para birimlerinin beğeniler ve oylar kadar kolay dağıtılabileceği bir kavram. Ve bu, para biriminin benimsenmesine ve takdir edilmesine katkıda bulunabilir. Platforma 2016 yılında küçük bir bütçeyle ve idealist bir ekiple başladığımızdan beri platformu geliştirmekten ve kullanıcı tabanını büyütmekten keyif aldım. Şimdi stratejik bir ortağın [projeyi] yeni zirvelere taşımaya çalıştığı için çok mutluyum.

Satıştan etkilenen TRON  (TRONIX)

Bununla birlikte, TRON oranı (TRONIX), kripto pazarındaki mevcut kırmızı dalgadan etkilenir. TRON projesine ait kripto para biriminin fiyatı son 24 saatte yüzde 11 düştü. Şu anda 0.021 $. Son yedi gün içinde TRON oranı yüzde 1,84 oranında değer kaybetti.

İLGİLİ HABER:  2019'un Başarı Öykülerinden Bir Tanesi : Brave Browser

Yorum Yok

Cevap bırakın

] }