Shicco Coin Nedir, Shicco Coin Nasıl Alınır, Shicco Coin Önsatış

Shicco Coin Nedir, Shicco Coin Nasıl Alınır, Shicco Coin Önsatış

Son döneme damgasını vuran meme tokenları yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu yazımızda piyasaya yeni giren shicco meme coini hakkında kapsamlı bilgiler yer almaktadır.

Shicco (SHI) Coin Nedir

Shicco coin tamamen topluluk odaklı oluşturulmuş, merkeziyetsiz ve BSC tabanlı bir kripto para birimidir. Özellikle, geliştirilen referans sistemi oldukça yenilikçi bir proje olarak göze çarpmaktadır. Projenin yol haritasında ilerleyen zamanlarda kendi ana ağına geçeceği bilgisi yer almaktadır.

Aşağıdaki görsel yol haritası yer almaktadır.

Shicco coin yol haritasına ulaşmak için tıklayınız: whitepaper

Shicco (SHI) Coin Avantajları Nelerdir?

Shicco’yu diğerler altcoinlerden  ayıran en büyük özelliği merkeziyetsiz referans sistemine sahip olmasıdır. Shicco’nun referans oranları hem yüksek hem de akıllı sözleşme ile desteklenmesinden dolayı, bir kullanıcı referans linkiyle alım yaptığında referans geliriniz otomatikman cüzdanınıza gönderiliyor olmasıdır. Merkeziyetsiz bir yapıya sahip olmasından dolayı herhangi bir kişinin işlem yapmasına gerek kalmadan kazanç otomatik olarak cüzdana aktarılmaktadır. Ayrıca herhangi bir referans kazanç üst sınır bulunmamasıdır. Ne kadar çok referans bulursanız o kadar çok kazanç elde edebilmektedir.

Üstelik referans linki alabilmeniz için herhangi bir satın alım şartı bulunmamaktadır.  Yani hem %25 oranında referans geliri kazanabiliyorsunuz hem de bu gelirler anında cüzdanınıza aktarılmaktadır. Yapılması gereken tek şey, platforma BSC tabanlı cüzdanınızı bağlayarak tek tıklamayla referans linkini almasıdır. Geriye kalan tek şey, bu linki çeşitli sosyal mecralarda yayınlayarak referans sayınızı arttırmaktır.

Sistemin güzel taraflarından biri de, %25’lik referans gelirinin %20’sinin BNB olarak, %5’inin ise Shicco olarak gönderilmesi. Örneğin, referans linkinize tıklayarak platformdan 1000 dolar değerinde SHI satın alan bir kullanıcı için cüzdanınıza anında 200 dolar değerinde BNB, 50 dolar değerinde ise SHI gönderilmektedir.

 

Referans link almak için cüzdan bağlama gerek yok, shiccoshi.com üzerinden referans linkinizi hemen alabilirsiniz.


Hem oransal olarak hem de akıllı sözleşmeyle desteklenen böyle bir referans sistemi kripto para dünyasında yok. Shicco bu anlamda bir devrim yaratacak.

Üstelik paylaştığınız referans linki 2 ay boyunca ekstra aktif olacağı belirtildi. Şöyle ki, bir kullanıcı bu sistemi sizin linkinizle ziyaret edip token alımı yapmasa dahi, 2 ay içinde herhangi birinin linkinden girip token satın aldığında bile yine sizin referansınız geçerli olacak. Yani bir kullanıcı platformu ilk sizin linkinizle ziyaret ederse 2 aylık süre zarfında yaptıkları alımlardan pay alınacaktır.

Yukarıda da belirttiğim gibi, Shicco ilerleyen zamanlarda Mainnet’ini başlatmayı planlamaktadır. Bu, projenin geleceği yönelik ciddi planları olduğunun bir göstergesi. Bununla birlikte, yine yol haritasında ileride NFT sektörüne yönelik çalışmalar yapılacağı da belirtilmiş. Elbette, Shicco projesinin güzel bir de stake programı olacağı belirtiliyor. Sisteme Shicco kitleyen kullanıcılar stake geliri elde edebilecek.

Shicco Coin Nasıl Alınır

Shicco coin nasıl alınır, shicco coin kendi website adresi olan shiccoshi.com  ve  pinksale adresinden satın alabilirsiniz. Shicco coin şuan önsatış yöntemiyle satılmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.