Slp Coin Nedir? SLP Coin Geleceği

Slp coin nedir, slp soin geleceği, slp coin yorumları yer almaktadır

0

Slp Coin nedir sorusu, son dönemlerde coin dünyasında yatırımcıların en fazla arattıkları sorgular arasındadır. Bu coini kazanmak için Axie Infinity isimli oyunu oynamanız gerekiyor. Bu anlamda diğer coinlerden farklı olan Small Love Potion, ERC – 20 tabanlı bir sisteme sahiptir. Oyun içerisinde bu coini kazanmak için birçok yol bulunmaktadır ve dijital hayvan yetiştirilen bu platformda, hayvanlarınızı beslemek içinde bu coin gereklidir. Oyun içerisindeki deneyim puanları ile birlikte bu dijital varlık, hesabınızda değişken tanımlı bir pozisyonda değerlendiriliyor.

Slp Coin Hangi Borsalarda?

Slp Coin nereden alınır sorusu ili ilişkili olarak bu coinin birçok önemli coin borsasında yer aldığını söyleyebiliriz. Slp Coin Binance gibi dünya devi bir borsada da listelenmektedir. Binance’nin dışında;

  • Hoo
  • CoinEx
  • Uniswap
  • Lbank
  • Pionex
  • kuCoin
  • Kraken
  • Coinbase Pro
  • Bitlo

Gibi borsalardan da bu coinin ticaretini yapmak mümkündür. Bu coini alabilmek için yukarıda yer alan borsalardan birisinde hesabınızın olması ve bu hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Slp coin nasıl alınır? Sorusunu da cevapladığımıza göre bu coinin geleceğinden bahsedelim.

Slp Coin Geleceği ve Yorumları

Slp coin geleceği değerlendirmesi yapılırken, bu coinin diğer coinlerden farklı şekilde değerlendirilmesi gerektiğini belirtelim. Nitekim bir oyun ile ilişkili olduğu için, oyunun popülerliğine göre söz konusu kripto paraya talep olacaktır. Uzmanların Slp Coin yorumları ise, coine olan ilginin artması ile birlikte bu oyuna olan ilginin her geçen gün daha da büyüyeceği yönündedir. Nitekim oyun sayesinde bu coine sahip olma fırsatı, yatırımcıların değerlendireceği bir fırsattır.

Slp coin grafik olarak değerlendirildiğinde de ciddi bir süre yükselişe geçmiş ve sonrasında bir düşüş eğilimine girmiş. Şuan için taban olan 0.177 USDT desteğine 2 kez indiğini ve tekrar yükselişe geçtiğini görüyoruz. Bu coine yatırım yapacakların destek ile ilişkili olarak grafikleri değerlendirmelerini ve buna görede yatırımlarını yapmalarını tavsiye ederiz.

Slp Coin Grafik

Slp Coin Kimin?

Slp coin kurucusu Trung Nguyen ismindeki bir yazılımcıdır ve bu yazılımcının yaptığı açıklamalara göre; Ethereum’un söz konusu oyunu oluşturmada kendisine ışık tuttuğu ve böylece hayalinde ki oyunun piyasada yerini aldığını dile getirmiştir.

Slp Coin Fiyatı ve Hedef Fiyatı

Slp coin fiyatı an itibariyle 0.1815 USDT olarak borsalarda yerini korumaktadır. 13 Ağustos 2021’den bu zamana gerçekleşen düşüşten sonra yükselişe geçtiğini görmekteyiz ve bu yükselişin ne kadar devam edeceğini hep birlikte göreceğiz. Bunun yanı sıra Slp Coin hedef fiyatı hakkında net bir şey söylemek sizleri yanıltabilir; ama bu coine yatırım yapanların beklentileri 0.36 olan dirence tekrardan ulaşmasıdır.

Slp Coin Güvenilir mi?

Slp coin kendi blok zincirine sahip olmadığından dolayı güvenliği hakkında daha az endişe duyabiliriz. Nitekim Ethereum blok zincirinde çalışır ve bu da bize bu coinin güvenilirliği hakkında olumlu sinyaller verir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.