Samsung ve Binance Coin Ortaklığı

Geçtiğimiz ay yaptığımız bir haberde Samsung ile Enjin Coin arasında bir ortaklık yapıldığından bahsetmiştik. Bu haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Henüz 1 aylık bir süre geçmeden bu sefer de Binance cephesinde bir açıklama geldi. Samsung ve Binance Coin ortaklığı da resmi olarak açıklanmış oldu. Bu ortaklığın detaylarına ait bir bilgi yok ancak muhtemelen geçtiğimiz aylardan Enjin ile yapılan ortaklığın bir benzeri olacağı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy 10 Binance Coin’i Destekleyecek

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance sürekli olarak yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Öyle ki firma her zaman aktif olduğunu da bu yeniliklerle açık bir şekilde gösteriyor. Bunlardan sonuncusu ise Samsung ve Binance Coin ortaklığı oldu. Şu anda Binance Coin ilk 10 kripto para içerisinde kendisine sağlam bir yer bulmuş durumda. Şirketin CEO’su Changpeng Zhao kendi Twitter hesabından paylaştığı açıklamada Binance Coin’in Samsung Galaxy 10 tarafından desteklenen kripto paralardan bir tanesi olduğunu belirtti.

Samsung ve Binance Coin Ortaklığı

Samsung ve Binance Coin Ortaklığı

Paylaşılan görselde Binance Coin ile beraber Pundi X, Coscoin, OmiseGO, Populous, ZRX ve Enjin Coin de görülebiliyor. Ancak işin enteresan olan bir yanı var. Geçen ay Enjin ile Samsung iş birliği açıklandığı anda Enjin %750 oranında bir değer kazanmıştı. Ancak aynı şeyi Binance Coin içinde söyleyebilmek mümkün değil. Bu açıklamadan sonra dahi Binance Coin ilk önce %1,50 oranında bir düşüş gösterdi ama hemen sonrasında kendi halindeki ufak yükseliş hareketine geri döndü. Elbette bazı durumlarda piyasanın tepki göstermesi bir iki gün geç olabiliyor. Pazartesi gününden itibaren yeni haftayla birlikte bir yükseliş gösterme olasılığı da mümkün. Bununla birlikte Binance Coin 6 Nisan tarihinde kendi logosunu yaratıcıkla bütünleştirip çizebilecek kişilerin katılabileceği 500 dolar ödüllü bir de yarışma başlattığını duyurmuştu.

İLGİLİ:  Bitcoin Yükselişe geçti : Son zamanların en üst seviyesinde !

Yorum Yok

Cevap bırakın