] }
Coin Haberleri

Samsung Blockchain Ağını Geliştiriyor

Samsung’un kendi blok zinciri ağını geliştirme planları yaptığını ve bu süreçte kendi ödeme parasını çıkarması muhtemel olduğu iddia ediliyor.

Samsung coin gündemde

Yapılan son açıklamalarda , “Samsung’un iç durumuna aşina olan bir kişi” olduğunu belirten bir raporda, şirketin blok zinciri bölümü zaten ethereum’a dayalı bir blok zinciri ana ağı geliştiriyor. Kişi ayrıca gelişim sürecinin hala “iç deneysel” aşamada olduğunu belirtti.

“Şu anda, henüz onaylanmamış olmasına rağmen, özel bir blok zinciri düşünüyoruz. Gelecekte halka açık bir blok zincir olabilir, ama bunun hibrit olacağını düşünüyorum . yani, kamu ve özel blokajların bir kombinasyonu ”dedi.

Açıklamada :

“Samsung Coin’nin piyasaya girmesini bekliyoruz, ancak henüz yönü belirlenmedi.”

Samsung’un blok zinciri halka açık hale gelirse, Samsung Coin’nin tıpkı bitcoin (BTC) ve eter (ETH) gibi kripto para borsalarında alenen işlem görmesi beklenir.
Teknoloji lideri aynı zamanda blockchain teknolojisini kendi ödeme uygulaması Samsung Pay’e entegre ediyor. Bu sadece spekülasyonların firma hakkında herhangi bir resmi açıklamada bulunmadığı anlamına geliyor.

Bilgiyi sızdıran görevli, blok zinciri görev gücünün bir yıldan fazla bir süredir ağda çalıştığını bildiriyor. Dahası, sadece blockchain ağını kurmaya odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda başka birçok projede de çalışıyorlar.

Galaxy S10

Yaklaşık iki ay önce, Samsung, kripto para birimi özel anahtar deposuna ve blockchain tabanlı dijital imzaları destekleme gibi diğer özelliklere sahip olan en önemli cep telefonu olan Galaxy S10’u piyasaya sürdü.

Geçen ay, şirket eter (ETH) ve ethereum tabanlı ERC20 belirteçleriyle uyumlu bir şifreleme para cüzdanı açıkladı.
S10 serisine önceden kurulmuş olmasına rağmen, cüzdan hala bazı bölgelerde aktif değildir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.