Ryan Taylor Libra’nın 2020’de Başlamayacağını İddia Ediyor

Dünyanın en iyi kripto para birimlerinden olan Dash, 48 saat boyunca yaklaşık % 70’lik bir kazanç kaydettikten sonra son zamanlarda haberlerde yer almaya başladı. Eskiden ‘Darkcoin’ olarak bilinen Dash, kullanıcılara daha hızlı, şeffaf ve daha güvenli işlemler sunması için Bitcoin’den ayrıldı. Kısa süre önce yayınlanan bir podcast’te Dash Core Group CEO’su Ryan Taylor, kripto para biriminin sunduğu coinjoin karıştırma tekniği hakkında konuştu ve tekniğin aksi halde mevcut olmayan ek bir gizlilik seviyesi sağladığını da sözlerine ekledi.

Yakın tarihli bir raporda, Dash cüzdanlarının 2019’da Venezuela’da % 400’ün üzerinde büyüdüğünü de kaydetti. Ryan Taylor, ekonomik krizle mücadele eden gelişmekte olan ülkelerde, kripto para birimlerinin akıllı telefonlardan erişimi olmadığı için gerçekten bir alternatif olmayabilir. Ancak, Dash’in bunun için bir çözümü olduğunu iddia ederek,

Venezuela dışında bir ekip, kişinin telefon numarasını kullanan ve barındırılan bir cüzdan olan “Dash Text” çözümü geliştirdi. Akıllı telefonu olmayanlar bir tüccara gitmek zorundalar. Onlara bir kod verilecek, müşteriler daha sonra kodu tüccara verecekler. İşlem böylece satıcı tarafından müşteri adına işlenecek.”

Ryan Taylor ayrıca, 2020’de Libra’nın yaklaşan lansmanı hakkında da şunları söyledi:

Libra, insanların çaresiz durumda oldukları ve bir alternatif aradıkları üçüncü dünya ülkeleri için belki yararlı olabilir. Ancak ben halan 2020 yılın içinde başlayacağını düşünmüyorum.”

Yorum Yok

Cevap bırakın