Ronnie Moas, Bitcoin Hedefini Tekrar Yükseltti

 4 Kasım tarihinde 2018 yılının başında ’in 11.000 $ ‘ı varacağını öngören ünlü hisse senedi toplayıcı ’ın yoğun bir haftası oldu . Son zamanlarda su dan atıldı, ancak hedef vurulmadan önce 14.000 dolara ayarlandı .

Şimdi, Bitcoin, dijital para birimi benimseyen ve kabul edilen yeni bir çağda ortaya çıkarken, Moas’ın bir ay içinde üçüncü kez yeniden ayarlamasına neden olan yeni hedefi parçalamaya hazırlanıyor.

Moas, Bitcoin’e bütün olarak bakıyor ve bölünmüş ayarlı fiyatında tüm zincir bölmelerini içeriyor ve orijinalin yanında, çatallı Bitcoin zincirlerinin fiyatı göz önüne alındığında, Moas yeni tahmini yaptığında 12.740 dolar olduğunu, 14.000 $’ın tekrar değer kaybettirildiğini gördü.

20.000 dolar bir ay uzakta.

Moas, şimdi yeni yılda vurduğu zaman, bölünmüş ayarlı fiyat için 20.000 $ ‘lık kumdaki çizgiyi koyuyor. Moas için şimdiye kadar olan şeylere nasıl baktığımıza baktığımızda, bir ay uzun bir zamandır ve belki de o zamandan 20.000 dolar daha kırılmış olacak.

Birçok toplayıcı, yatırımcı ve para taşıma aracı, tahmin konusunda bu uçucu varlığın tatlı noktasını vurmaya çalışan şapkalarını halkaya attı.

Tom Lee, oldukça tutucu bir biçimde 2018 yılının ortalarında yüzde 40’lık bir Bitcoin büyümesi ayarladı . Beklentisi onu 11.500 dolara koydu. Bu tahmin bir hafta önce yapıldı ve o zaman Bitcoin yaklaşık 11.300 dolara tepesinde kaldı.

Max Keiser çok daha gevşek bir görüşe sahip ancak Rusya’nın ev sahibi olarak daha uzun bir zaman diliminde. Bugünkü Keizer Raporu, 100.000 $ ‘lık Bitcoin’in bir olasılık olduğuna inanıyor .

Neden bölünmüş ayarlanmış?

Moas, en saygın stok seçicilerinden biri olarak, birbirleriyle savaşta farklı hizipler gören teknoloji tarafı olmaktan çok, Bitcoin oyununda yatırım potansiyeline açıktır. Bazı insanlar, Bitcoin Cash destekçilerinden ve orijinal zincirin gerçek hayranlarından.

Ancak Moas, yatırımcısının şapkasıyla, Bitcoin’i satın alarak sadece ücretsiz Bitcoin Cash’i değil aynı zamanda ücretsiz Bitcoin Gold’ı aldığını ve portföyünde bir araya getirdiğini ve diğerlerini de çeşitlendirme stratejisine dönüştürmeye çağırdığını görüyor .

Bitcoin Diamond ve gerçek altın

Moas, “Ben 2018 çatalı ve Bitcoin’deki bölünmüş ayarlı fiyat hedefini 14.000 dolardan 20.000 dolara yükseltiyorum” dedi. Bitcoin Cash, Bitcoin Gold ve Bitcoin Diamond’da faktoringte şu anki fiyat 10.720 $ ve bölünmüş ayarlı fiyat 12.740 $ ‘dır. ”

Bitcoin Diamond, Bitcoin zincirinin bir diğer çatalı olup büyük oranda fark edilmedi . Amacı, madencilik bittikten sonra – sadece 10.000 bloktan sonra – iş kanıtından bahis belgesine geçmek.

Moas, “Bitcoin, 3 Temmuz tavsiyemden bu yana bölünme oranını yüzde 394 arttırdı” dedi. “Altın $ 7 tln’yi 40X Bitcoin’de (180 milyar dolar) haklı çıkarmanın bir yolu yoktur. Bitcoin’in 10-15 yıl içinde Altın’a eşit olacağı konusunda bir tartışma yapılabilir. Zeminde ne kadar altın var bilmiyorum … Ne kadar çok Bitcoin olduğunu bilmiyorum. ”

Kaynak: coindesk

Bir önceki yazımız olan ICO Dolandırıcılıkları İçin Dikkat Edin başlıklı makalemizde bitcoin, haber ve ıco hakkında bilgiler verilmektedir.

Comments (No)

Leave a Reply