Ripple güçlenmeye devam ediyor

Kripto para birimi Ripple, kripto para birimlerine dayalı kredilendirmenin gelişmekte olan dijital varlık dünyasının güçlü ve erken kullanım durumunu temsil ettiğini belirtilmektedir.

En son açıklanan  4. çeyrek XRP Piyasaları raporunda , San Francisco merkezli ödeme şirketi multi milyar dolarlık endüstrinin yeni başladığını açıklandı. Yapılan açıklamada

“Dijital varlık borçlanma yada borç verme  geçtiğimiz yıl boyunca önemli bir yükseliş gördü, çünkü bu pazar şimdi 5 milyar dolarlık bir endüstri olarak kabul ediliyor…

İvme birkaç faktör tarafından desteklenmektedir: birçok fiat para birimindeki düşük faiz oranları, işletme sermayesi arayan artan sayıda dijital varlık piyasası katılımcısı ve verim üretmek isteyen artan sayıda uzun vadeli dijital varlık sahibi. Bir ‘kripto kredi balonu’ konusundaki endişeler ortaya çıkmaya başlasa da, bu pazarın büyüme potansiyeli bu yıl ve ötesinde önemli olmaya devam ediyor. ”

Platform da hangi coinler bulunuyor

Üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP, Bitcoin (BTC), Ethereum (BTC), Litecoin (LTC) ve diğer kripto paraların dışında Celsius, Genesis, SALT ve Nexo dahil olmak üzere bir çok kripto para kredi platformunda yer almaktadır.

İLGİLİ:  Analistlere Göre Ethereum Kaybedenler İçin İkinci Bir Şans

Yorum Yok

Cevap bırakın