Ripple Uzun Dönem Analizi | KoinTimes

Ripple Uzun Dönem Analizi

  • 16 ve 17 Eylül’deki ilk iki ticaret günü arasında, kripto menzile bağlı bir bölgede hareket ediyordu.
  • Şu anki yükseliş eğilimi, 0,45 dolar ve şu anki yüksek fiyat noktası olan 0.80 dolar arasında kesin bir aşağı yönlü düzeltme yaparken kuzeye doğru ilerlemeye devam edebilir.

XRP/USD Uzun Vadeli Eğilim – Boğa

Direniş bölgeleri: 0,90 ABD Doları, 1 ABD doları, 1,10 ABD doları.

Destek bölgeleri: 0,35 $, 0,25 $, 0,15 $.

Birkaç ay önce, XRP , ABD doları piyasa değeri karşısında düşük miktarlarda yüksek değerlerle birlikte güçlü bir satış baskısı yaşıyordu. 16 ve 17 Eylül’deki ilk iki ticaret günü arasında, kripto menzile bağlı bir bölgede hareket ediyordu.

Dalgalanma, XRPUSD, Cryptocompare grafikTradingView tarafından XRP Grafik

Ripple Uzun Dönem Analizi

18 Eylül’de, 14 günlük SMA’nın 50 günlük SMA’yı 19 Eylül’de aşağıya itmek için güçlü bir şekilde itilmesine neden olan güçlü bir ani yükselişe geçti.

Kripto, 20 Eylül’de iki SMA trend çizgisinden daha ileriye doğru kuzeye doğru itti. ve 21. Geçen haftaki dağıtım bölgelerinin şu anki yükseliş trendi trendinde kuzeye doğru sürüldüğü not edildi. 

Fiyat hareketi, kuzeye doğru hareketi şiddetle destekliyordu. Şu anki yükseliş eğilimi, 0,45 dolar ve şu anki yüksek fiyat noktası olan 0.80 dolar arasında kesin bir aşağı yönlü düzeltme yaparken kuzeye doğru ilerlemeye devam edebilir. 0,40 dolarlık bölgeye karşı güçlü bir tersine fiyat hareketi, yükseliş eğilimini bir süre sona erdirebilir. Bu nedenle, Yatırımlı söz konusu fiyat bölgesine ihtiyatlı olmak zorunda kalabilir.

Comments (No)

Leave a Reply