Ripple Teknik Analizi

Ripple Teknik Analizi

Ripple’in , aşağıda ve $ 0.55 fiyat seviyesinin üzerinde işlem görüyor. MACD ve sinyal hatları, bir satın alma sinyalini gösteren sıfır çizginin üzerindedir.

, XRPUSD, CryptoCompare tablosu

Ripple Görseli

XRP/USD Orta Vadeli Eğilim: Boğa

Direniş Seviyeleri: 0,52 $, 0,53 $, 0,54 $

Destek seviyeleri: 0,50, 0,49 TL, 0,48 ABD doları

Dün, 14 Haziran’da Ripple yükselişteydi. Düşüş trendi boyunca XRP varlığı 0,51 $ seviyesine geriledi. Daha sonra, ayılar fiyatı geri çekmeden önce 0,56 dolara yükseldi.

Halen, varlık aşağıda ve $ 0.55 fiyat seviyesinin üzerinde işlem görmektedir. Haftalık grafikten MACD ve sinyal hatları, Ripple’in XRP’si için bir satın alma sinyalini gösteren sıfır çizginin üzerindedir. Ayrıca, jetonun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde seyrediyor ve bu da yükseliş eğiliminin sürdüğünü gösteriyor. Tüccarlar, bu seviyeler içinde fiyat dalgalandıkça, satın alma ayarlarını $ 0.54 desteğiyle değerlendirecekler.

XRP/USD Kısa Vadeli Eğilim: Ayı

Dalgalanma, XRPUSD, CryptoCompare tablosu

Ripple Görseli

Günlük grafikte, Ripple’ın düşük seviyesi 0.51 $ ‘dan en yüksek 0.55 $’ a yükseldi. 0,55 $ seviyesinde, varlık 0,54 $ ‘a düşmeye başladı. MACD ve sinyal hatları günlük grafikte sıfır çizgisinin altındadır, bu da bize bir satış sinyali verir. Buna ek olarak, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, varlığın fiyatının üzerinde seyrediyor. Bu durum, düşüş eğiliminin sürdüğünü gösteriyor.

Diğer kripto para analizlerini okumak için linki tıklayabilirsiniz.

Yorum Yok

Cevap bırakın