] }
AltcoinRipple Haberleri

Ripple, Sentbe MoneyGram Ortaklığı İle Daha Fazla Pazar Payı Hedefliyor

Ripple’a gerçekten iyi bir şey oldu ve çeşitli küresel ödeme çözümlerinin benimsenmesini teşvik etme yolculuğunda şirket bir üst seviyeye çıkma yolunda. 19 Temmuz 2019’da, Ripple ile yakından ilişkili bir şirket, Ripple’ın büyüyen müşteri tabanını genişletmek için başka bir şirket ile ortaklık kurdu. MoneyGram

Ortaklık

Kripto hayranları tarafından gönderilen bir tweet’e göre, söz konusu şirket şu anda Sentbe ile ortaklık yapan MoneyGram. Sentbe, SamsungPay Korea için bir para transferi operatörü. Sadece birkaç hafta önce MoneyGram, çeşitli Ripple ürünlerini test etmeye devam edeceğini ve nihayetinde geniş kapsamlı küresel ödeme modeline entegre etmek istediğini duyurdu.

Ripple’ın xRapid ve xCurrent gibi ödeme çözümlerinin mevcut sistemlere kıyasla çok hızlı ve ucuz olduğu kanıtlanmıştır. Bu nedenle, bankalar ve diğer çeşitli finansal kurumlar da dahil olmak üzere birçok ödeme kanalının, operasyonlarını iyileştirmek için Ripple’ın ödeme çözümlerini benimsemek istemesi şaşırtıcı değil.

Bunun XRP İçin Anlamı Ne?

Birincisi, Ripple’ın, XRP’nin xRapid üzerinde temel para birimi olarak kullanılmasını benimsemek için mümkün olduğunca çok müşterisini almak için büyük çaba harcadığı açık. Şirketin son bir veya iki yılda yapmayı başardığı birçok ortaklık, ürünlerini büyük bir müşteri kitlesine ulaşmasını sağladı. Şu anda olduğu gibi, Ripple, RippleNet‘te 200’den fazla finansal kuruluşa sahip.

Ripple Fiyat Analizi (14.09.2018)
Ripple, Sentbe Ortaklığı İle MoneyGram Üzerinde Daha Fazla Pazar Oranına Sahip

Bu durum daha fazla müşterinin XRP’yi benimsemesine ve kriptoya olan talebi artacaktır. Ayrıca fiyat artışına da neden olabilir. Aslında, XRP’nin CoinGecko’da sunulan pazar dinamiğine hızlı bir bakış, kriptonun son 24 saat içinde yeni gelişmelerin etkisinde kaldığını da gösteriyor. XRP, % 3.5 oranında değer kazanarak 0.327 $ üzerinden işlem görmeye başladı. Ortaklığın etkisini ne kadar uzun bir süre devam edeceği de merak ediliyor.

Ünlülerin maaşlarını Bitcoin cinsinden hesaplayan site ile ilgili hazırladığımız habere buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Zycrypto

blank

Sema Taş

Uludağ Üniversitesi mezunu olan ve uzun bir süredir kripto paralar üzerine analiz ve haberler hakkında analizler ile ilgilenen Sema, kointimes'a katkı sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu