Ripple Haberleri ve Yorumları – 1 Ripple Kaç TL?

3

En güncel Ripple haberleri ve yorumlarını, sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Güncel olarak 1 Ripple kaç TL? Sorusunun cevabını ve güncel Ripple yorum ve haberlerine, yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Yabancı kaynaklı kripto para haberleri veren sitelerden derlediğimiz haberlerin yanı sıra, güncel olarak kripto para analistleri tarafından yapılan en önemli yorumları sizlerle paylaşmaya gayret ettik.

Ripple Haberleri

XRP (Ripple) Yükseliş İçin Hazırlanıyor

Kripto para birimlerinde özellikle altcoinlerden biri olan Ethereum için yükselişin sürmesi beklenirken, yabancı kripto para kaynaklarından elde ettiğimiz bilgilere göre, Ripple yeni bir yükseliş için sinyaller veriyor.

Uzun süredir 0,20 dolarlık direncin geçilmesi beklenen XRP için, kimi uzmanlar altcoinin yükselişe geçeceği beklentilerini paylaşıyorlar.

Kripto para analistleri arasında dünyaca üne sahip olan Protixder, dün itibariyle paylaştığı bir grafikle beklentisinin 0,24 dolar seviyesinde olduğunu belirtmiş oldu.

Diğer yandan yine bilindik kripto para analistlerinden olan Alex_Clay adını kullanan analistte buna benzer bir paylaşımla, Ripple için 0,20 dolar direncini aşacak bir hareketliliğin söz konusu olduğunu vurguladı.

Ripple Coin Görseli
ripple coin görseli

Yüklü Ripple Borsalara Transfer Edildi

Yüksek kripto para hareketlerini takip eden Whale Alert, 63.704.590 XRP’nin, gönderildiğine dair bir bilgi paylaştı. Paylaşılan bilgiye göre transferin, Stellar Lumens CTO’su ve kurucu ortağına yapıldığı açıklandı.

Alert tarafından Twitter hesabından yapılan bir diğer paylaşımda ise, taşınan XRP’lerin, satılacağını da ayrıca doğrulamış oldu.

Corona Virüse Yakalanan Ripple Eski CEO’su İyileşti

Yaklaşık 10 gün önce corona virüse yakalandığına dair Ripple haberleri arasında yer verilen Chris Larsen, corona virüsü yenmeyi başardı. Kendi tarafından Twitter üzerinden yapılan paylaşımda eski CEO, aynı zamanda insanları kan bağışı yapmaları konusunda uyardı. Aslında Larsen’in hakkında virüse yakalandığına dair az sayıda haber çıkmış ancak kendi bunu doğrulamamıştı. Bu nedenle virüsü yendiğine dair paylaşım yapana kadar, birçok insan Chris Larsen’in covid-19 virüsüne yakalandığını bilmiyordu.

Larsen yaptığı açıklamada virüsü yendiğini duyururken, virüs sebebiyle antikor tedavisine alınan hastalar için insanların kan bağışı yapmalarının oldukça önemli olduğunu da vurgulamış oldu.

Ripple Yorumları

Dünya genelinde en bilinen analistler tarafından yapılan Ripple yorumları, yatırımlarınıza daha kolay yön verebilmek için takip etmeniz gereken birer cevher niteliğindedir. XRP hakkında ünlü analist ve yatırımcılarından birkaçının çeşitli kanallarla yaptığı yorumlardan bazıları şunlardır.

TradingView Analisti – Protixder

Bugüne kadar gelen grafiklere baktığımızda, XRP fiyatlarında 0,24 doları beklediğimizi söyleyebilirim. Yükselişe dair güçlü sinyaller olmasına rağmen uzun zamandır 0,20 direncini kıramayan Ripple, bu kez bekleneni gerçekleştirerek yakın zamanda 0,24 dolar seviyesine çıkacaktır.

Alex Clay – Ripple Yükselişe Geçebilir

Ünlü analistlerden biri olan Alex Clay yaptığı paylaşımla, 0,20 dolar güçlü bir direnç haline geldiği için bu direncin aşılacağı tahmininde bulundu.

1 Ripple Kaç TL?

1 XRP güncel fiyatı, 1,33 TL şeklindedir. Güncel olarak küçük bir düşüş yaşayan altcoin’in, yakın zamanda 0,20 dolarlık direnci kırması beklenmektedir.

3 Yorumlar
 1. Borisov diyor

  Mükemmel bir Ripple Yorum ve 1 RippleKaç TL haberi olmuş, Teşekkür ederim

 2. CharlesNeazy diyor

  Ëщè одµн споcòб зápáбòткa для дòмохòзяeк!
  Хочется сделать жене сюрпрµз и κупùть подароκ, но она знает, сκолько ты получаешь? Δополнùтельный доход в сетù — нùкаκих специальных знанùй, нùкакой учебы, нµκаκих семейных сκандалов. До 500 долларов в месяц — это реальность! Узнай, κаκ это сделать.

 3. Henrymulty diyor

  Paranız uyurken bile çalışır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.