Ripple Fiyatları Ne Zaman Yükselecek? Xrapid Nedir?

Son güncelleme: 14 Haziran 2019 06:50 pm

FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK

Kripto paraların çıktığı günden bu yana oluşan piyasalarda beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremese bile en çok güven toplayan, en çok umutla bakılan alt kripto para birimi olan Ripple kendine has özellikleri ve özel iş anlaşmaları ile artık beklenen yükselişin seslerini fırtına öncesindeki sessizliği bozarak duyuracağa benziyor. Kripto para piyasalarında birçok yatırımcının özellikle takip ettiği ripple analizi konusunda pek sağlıklı veriler yer almasa da biz son üç aylık ve altı aylık süreçte Ripple para biriminin ne gibi atılımları yaptığına bakarak ve tahminlerin ne yönde olduğuna dair analizlerimizi paylaşacağız. Kısaca özet geçmek gerekirse yıllardır yapılan anlaşmalar ve para biriminin sağlam altyapısı nedeni ile 2019 ile 2020 yılı Ripple için dönüm noktalarından biri olacak.

YAPILAN ANLAŞMALAR RİPPLE İÇİN AVANTAJ

Son olarak dünyanın en büyük blockchain platform şirketlerinden R3 ile anlaşma yapan Ripple bir anda 300 bankanın dahil olduğu devasa bir ekosisteme tek bir anlaşma ile erişmiş oldu. Tabii bankaların yanında dünyanın en büyük şirketlerinin de bulunduğu bu listenin günlük hayatımıza etkisini kısa sürede gözlemleme şansımız olmasa da önümüzdeki bir iki yıl içerisinde çok iyi bir şekilde gözlemleyerek anlayacağız. Birçok kripto para birimi arasında sanal parayı gerçek paraya çevirme konusunda en çok gayreti gösteren ripple ekibi yaptığı anlaşmalar ile bir iki yıl içerisinde çok yoğun bir şekilde gerçek para piyasalarında dolaşıma başlayacak. İşte o gün geldiğinde fiyatlar oldukça yükselmiş olacak. Bugünlerde yükselme göstermeyişinin tek sebebi ise sadece XRAPID kullanımının daha aktifleştirilmemesidir.

XRAPID NEDİR?

Banka ve finans kuruluşlarının var olduğu ilk günlerden bugünlere değin sürekli var olan uluslararası para transferleri birçok sorun ve zaman problemi ile karşı karşıya kalmış durumda. Zamanın aşıldığı bu dönemde ise yüksek maliyetler ve para birimi dönüşümü noktasında yüksek kesinti olması nedeni ile ülkeler arası para transferi her daim sıkıntılı bir iş oldu. Ripple firması yeni ürünü xrapid ile bu işlemi 2 dakika gibi bir süreye indirerek maliyetin de çok düşük olmasını sağlayarak para transferi konusunda devrim gibi bir yeniliğe imza attı. XRAPID ürünün tam olarak piyasaya sürülmesi ve kullanıma açılması ile büyük bir yükseliş göstereceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Yorum Yok

Cevap bırakın