Ripple (XRP) HaberleriAltcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Ripple Fiyatında Beklenen Önemli Noktalar

Ripple XRP fiyatları, yaşanan olumsuz hava ile birlikte düşüşe geçti. Analistler ise XRP fiyatlarında beklenen performansın bir türlü gerçekleşmemesine bağlı olarak olası senaryoları paylaşıyorlar.

] }

Ripple XRP fiyatları, yaşanan olumsuz hava ile birlikte düşüşe geçti. Analistler ise XRP fiyatlarında beklenen performansın bir türlü gerçekleşmemesine bağlı olarak olası senaryoları paylaşıyorlar. Yakın zamanda 2018 yılından beri ilk kez 1 dolar bandının üzerine çıkan ve 2 dolara da çok yaklaşan XRP kısa bir düzeltme sonrasında düşüş yaşamaya başladı. Genel olarak tüm kripto birimlerinde bir düşüş görülüyor ve düşüşlerin de temelde düzeltme olduğu tahmin ediliyor. XRP 2 dolar bandına yaklaşmaya çalışırken bu seviyede tutunamadı ve 1,55 dolar seviyesine kadar geri çekilme yaşadı. Halihazırda ise fiyatı 1,70 dolar bandında işlem görmeyi sürdürüyor.

XRP İçin Beklenen Önemli Seviyeler

Analistler de XRP’ye yönelik olarak önemli seviyelere dikkat çekiyorlar. Yorumculara göre şimdilik aşağı yönlü olarak 1,69 ve yukarıya yönlü olarak da seviyeler XRP için önemli. XRP’nin bu fiyat arasında hareket etmesi konsolidasyon olarak adlandırılıyor ve yatırımcıların da telaşlanmaması gerekiyor. XRP yukarıya doğru bir güç kazanması halinde ise ilk hedef 1,92 dolar bandında olacak ve ardından da 2 dolar üzerine yeni bir hamle başlatabilecek. 2 doların üzerine yönelik yapılacak olan hamle ise satış baskısı ile karşılanmaması halinde fiyatın 2,5 dolar bandına kadar yükselme yaşayabileceği ifade ediliyor. Olumsuz havanın devam etmesi halinde ise analistler 1,60 dolar bandına dikkat çekiyorlar ve bu bandın aşağıya çekilmesi halinde önemli düşüşlerin yaşanabileceğini ifade ediyorlar.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu