Ripple Fiyat Analizi

 Ripple fiyatı tekrar düşerse,yatırımcılar satın alım kurulumlarına dikkat etmelidir. RSI periyodu 14, fiyatın menzil sınır bölgesinde olduğunu belirten seviye 49’dur.

Dalgalanma, XRPUSD, CryptoCompare tablosu

Ripple  Orta Vadeli Eğilim: Değişiyor

Direniş seviyeleri: 0,47 $, 0,48 $, 0,49 $

Destek seviyeleri: 0,44 TL, 0,43 TL, 0,42 TL

Dün, 25 Temmuz’da, XRP fiyatı 0.45 $ ‘lık bir fiyata bağlıydı. Kripto para birimi, 21 Temmuz’da, menzili sınır hareketine başlamak için 0.43 $ ‘ın altına düştü. Hem alıcılar hem de satıcılar Ripple’ın fiyatına hiç ilgi göstermedi. Fiyatı yukarı doğru itecek hiçbir alıcı yoksa, satış baskısı devam edecek ve bu da Ripple’ın fiyatını 0.33 $ ‘a indirecek.

İLGİLİ:  Kripto Para Borsası Bitci.com'dan Bir İlk !

Eğer Ripple fiyatı tekrar düşerse, yatırımcılar satın alım kurulumlarına dikkat etmelidir. Bu arada, MACD hattı ve sinyal hattı bir satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyatın sınır bölgesine dahil olduğunu gösteren Ripple fiyatının üstünde veya altında değildir.

Ripple Kısa Vadeli Eğilim: Değişiyor

Dalgalanma, XRPUSD, CryptoCompare tablosu

4 saatlik grafikte, Ripple fiyatı da 0,51 $ ve 0,43 $ seviyeleri arasındadır. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyatın sınır bölgesinde olduğunu gösteren Ripple fiyatının üstünde veya altında değildir. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi 14 periyodu, fiyatın menzil sınır bölgesinde olduğunu gösteren 49 seviyesindeydi.

İLGİLİ:  Ripple Fiyat Analizi

Yorum Yok

Cevap bırakın