Ripple Fiyat Analizi

Fiyat, momentum topladığı için XRP fiyatı 30 $ ‘dan destek seviyesinin üzerindedir.Boğaların düşük seviyelerden geri çekilmesiyle fiyatın artması bekleniyor. 

Dalgalanma, XRPUSD, CryptoCompare tablosu

XRP Fiyat Orta Vadeli Eğilim: Boğa

Direnç seviyeleri: 0,33 $, 0,35 $, 0,36 $                                    

Destek seviyeleri: 0,30 ABD doları, 0,25 ABD doları, 0,28 ABD doları

Geçen hafta XRP fiyatı yükseliş eğilimi içerisindeydi. Kripto para birimi 0,26 $ ‘ın altına düştü ve 0,37 $’ lık bir yükseliş hareketi yaptı. Bu yükseliş hareketi ile XRP fiyatı şimdi bir önceki menzile bağlı bölgenin dışında. Bugün, boğaların düşük seviyelerden geri çekilmesiyle fiyatın artması bekleniyor. 

Fiyat şu anda 0.33 dolar seviyesinde. Uzun siparişler vermeden önce fiyatın bu seviyede tutmasını sağlamak için beklemek zorundayız. Grafikten MACD hattı ve sinyal hattı, bir satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır. Benzer şekilde, XRP’nin fiyatı 12 günlük EMA’nın altında ve düşüş eğiliminin devam ettiğini gösteren 26 günlük EMA’nın altında.

XRP Fiyat Kısa Vadeli Eğilim: Boğa   

Dalgalanma, XRPUSD, CryptoCompare tablosu

4 saatlik grafikte, XRP fiyatı yükseliş eğilimindedir. XRP’nin fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerindedir ve bu da fiyatın yükseldiğini göstermektedir. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi 14 dönemi, fiyatın menzile bağlı trend bölgesinde olduğunu gösteren 54 seviyesindedir.

 

İLGİLİ:  Ripple Teknik Analizi (29 Nisan 2019)

Yorum Yok

Cevap bırakın